Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most a telefonommal mi a baj...

Most a telefonommal mi a baj a messengerrel?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S3 telefonom van!Frissítve lett a facebook messenger 3.1.2 release (ez az új).Minden jó vele!Csak annyi hogy mikor chatelek vkivel,visszalépek a kezdőképernyőre,és lezárom a telefont....jött egy üzenet,és nem jeleníti meg a kezdőképernyő oldalán a kis chatfejet!Ilyenkor mivan
2013. nov. 30. 23:31
 1/2 blogeres válasza:
Hányas android van rajta? Nekem is s3m van és nekem általában a status bar fölső részén be lehet állítani h előjöjjenek a chatfejek,ha itt nem tudod akk a messengerbe nyomsz egy menü gombot kikeresed a beállításokat azt ott próbáld megkeresni,bekapcsolni :)
2013. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen nekemis a status bar-on jelzi!Próbáltam ugy beállítani hogy hosszasan egy ismerősre mentem és ott volt hogy chat-fej előugratása,kilép a messengerből,és semmit nem csinál!Néztem a beállitásokat,és bevan pipálva hogy chatfejek előugratása!Egyébként 4.1.2 android rendszer van a telómon!
2013. dec. 1. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!