Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » NAVON MIZU M400 telefonhoz...

NAVON MIZU M400 telefonhoz mit szóltok?

Figyelt kérdés

Netre, telefonálásra, zenehallgatásra lenne használva. A tescoban 25 ezerért adják.

Leírás:

[link]


2013. dec. 10. 22:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Rövidebb távon egész szuper telefon, de persze azért közel sem a legjobb! Vagy ha 2000 Ft-ot hozzádobsz még, az Overmax OV Vertis 02 ugyanilyen tudású, de 1 MP-lel nagyobb az előlapi kamera felbontása, és 300 mAh-rel nagyobb az akksi kapacitása.
2014. febr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Sziasztok!

Véletlenül megnyomódott a képernyőm, de annyira hogy használhatatlan lett a telefon.Nem tudja valaki véletlenül, hogy hol tudnék kijelzőt szerválni?? Előre is köszi :)

2014. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Zserno válasza:
Hali!A telefonnal semmi baj.Ugyan úgy működik ès esetleg szarik be mint bármelyik androidos telefon.Sokat használtam Samsungot ès mindegyikkel volt valami baj.Istenitik őket pláne az s3 tól felfele de nem kène.Ez a telefon egy kezdő androidosnak való.Nem egy villám nem egy erő de összessègèben használható.Egy valamit kiemelnèk.Az aksit.Az valami nagyon szar.10 perce nyomkodom ès 100% ról kèpes volt lecsökkenni 77% ra.Tehát ha másfèl napot kiakarsz prèselni belőle akkor rakd le ès hozzá se nyúlj csak ha hivnak ès nem árt egy kèt dolgot alap üzemmódra állitani.Csak akkor vegyèl ilyen telefont ha ez mind nem èrdekel .Èn kèt nap után neki adtam az öcsèmnek ...
2014. máj. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
sziasztok. Kérdésem az lenne, milyen játékok jók rá.? pl :my talking tom, pou stb.válaszokat előre köszi
2014. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Sárga207 válasza:
Ne vegyél ilyet mert egy nagy lom
2014. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 tripeljaos válasza:

szai!

nekem navo mizu m400 van és nagyon jó telefon és a kamerája egy ilyen telefonhoz képest igen is jó!

2015. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó én már lassan 1 éve használom hibátlanul *-* :D igaz nem csinálja legjobb képet de nekem megfelelő és mindent elbír!!
2015. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Göndör Bea válasza:
Szia. Nekem kb 1 éve van meg! Szerintem szuper telefon. Én legalább is imádom! A kamera szerintem szép képet csinál! Ez az első androidos telóm! Nekem a párom vette a Media Marktban 22-ért. Viszont az tuti ha netán elromlana akkor utána is navon mizut vennék! Úgy érzem ez nekem való telefon és hű leszek!!! :) Nekem az aksi is jól bírja pedig sokat használom (játék vagy zene meg persze net wifin keresztül). Általába este lefekvés elött rakom töltőre ami olyan 11 és éjfél körül történik! :) Szóval szerintem szuper és jól is nézki! :)
2015. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!