Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő megszokni egy...

Mennyi idő megszokni egy okostelefont?

Figyelt kérdés

Ma vettem meg a nokia lumia 520-at, gyönyörű, de elég idegen még nekem. Eddig nem volt még okos telefonom, szóval tök új az egész még.


Egy átlag, nem telefonguru felhasználó meg fog tudni barátkozni ezzel? Frissítések, letöltések stb.



2013. dec. 15. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy tudod úgy is használni, mint egy "butatelefont", persze. Letöltés/alkalmazások frissítése csak egy lehetőség (más kérdés, hogy ez adja az egész lényegét).

Egyébként Windows Phone-nak van az egyik legegyszerűbb kezelőfelülete (még ha megosztó is tud lenni).

2013. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 7 éves lányom kettő perc alatt átáll bármire. De szó szerint. Nekem hetekbe telik :)
2013. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem "butaphone"- ról 1,5-2 napba telt áttérni androidra majd megint 2 nap átszokni wp-re ( mint a tied ;) ) de mivel iphone-t fogtam már a kezemben ezért azt 1 nap alatt megszoktam. ( androidot használok csak ismerősöm cégénél szoktam telefon teszteket végezni kb.: 0,5-1 hónapig használom a telefont az alaposság miatt )
2013. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!