Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek így miért is történnek?

Ezek így miért is történnek?

Figyelt kérdés

Szóval...telefonon 4.2.1-es Android fut. Eddig oké, szép és jó, ám mostanában egy kb 5 napja, lefagy...felmelegszik gondolom a processzor (ez a vicc hogy nem is az aksi) Playről ha le akarok tölteni valamit letölti de nem telepíti és várakozik, ha úgy szottyan kedve újraindul minden oknál fogva, amikor újraindul kiírja hogy ki lett cserélve a SIM kártya és nem ismeri fel, ha adatkábellel csinálom a fájlátvitelt, ha töltőn van a telfon, elkezdi ezeket a hülyeségeket, ha nem nyúlok hozzá akkoris, bár akkor nem olyan sokat mintha tölteném (eredeti, szabványos töltő és az aksi is eredeti) Szóval nem nagyon értem mi áll a dolgok hátterében !!!

Nem olcsó telefon szóval nem dobom ki hanem a megoldást keresem ! Párszor visszaállítottam a telefont az eredeti állapotra (leformáztam) akkor jó egy 2-3 napig és előről kezd mindent. Esetleg valaki aki tapasztalt ilyent ?



2013. dec. 19. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen telefon?

Ha a töltés közben csinál hülyeségeket, az lehet táp ic hiba is, az meg lap csere.

2013. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Konkrétan aTab5 Quad, (kínai telefon, nem kérem a negatív kommenteket hogy kínai vagy valami, igenis jó telefon, csak gondolom szarul van az Android rárakva vagy ilyesmi, mert eddig működött és már megvan egy ideje...)

Nemtudom, lehetséges, végülis garancia van rá még bő 1 év, csak tudod...várni a telefonra meg minden elég hosszadalmas. Először megpróbálnám megoldani a dolgot saját magam.

2013. dec. 19. 23:26
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg mostanában eléggé zabálja az aksit !!! olyan 5 perc alatt 10-15%ot is képes zuhanni a töltöttségi szint. Teljesen random dolgok miatt...net, film, zene, vagy akár attól hogy telefonálok
2013. dec. 19. 23:28
 4/11 anonim ***** válasza:
No comment. Birta egy darabig a telód és most haldoklik,de nem ismered el még magadnak se,hogy hulladékot vettél.
2013. dec. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pedig kínai szar.

Nem szabad ilyeneket venni.

2013. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na mi az? A garancia mégsem érvényes??

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Vidd vissza ezt a hulladékot és vegyél egy normális telefont.

2013. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul edike le is írta, hogy mekkora szar ez a teló, de te mégis megvetted. Most meg csodálkozol rajta, hogy tényleg fos.
2013. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudjátok azon csodálkozok, hogy így úgy szidjátok a kínai cuccokat, amikor nektek is egy csomó van belőle. Én vettem ezt a telefont, ti meg lebsztok azért, mert ezt válaszottam és ez érte meg jobban. Ártottam nektek ? Egy kérdést tettem fel, amire értelmes választ vártam...És tudjátok mit ? Rájöttem hogy mi volt vele a gond, és ennyi. És nem kellett se visszavinni se kidobni...Ennyit rólatok meg a nagy "értek a telefonokhoz" képzeteitekről. Hali.
2013. dec. 20. 15:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de kínai szarhoz nem értünk, mert nem foglalkozunk vele.

Ezeknek a bugos szaroknak meg a jóisten nem mondja meg, mi baja van.

Nem téged szidtunk, nem neked ártottunk, csak a telefon szimplán szar, ennyi.

2013. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi volt a hiba, lehet tudni?
2015. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!