Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonyra nem tudom, hogy...

Karácsonyra nem tudom, hogy melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Vagy IPhone 5S, vagy MacBook Pro. Melyiket válasszam? Számítógépem van, de elavult. Telefonom is van, egy Sony Xperia S, de ugye Android. Inkabb javittassam meg a gepem, es telefont, vagy macbook, es legyek el az androiddal?

2013. dec. 20. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd, amelyik számodra a hasznosabb, azt válasszad. Személy szerint az iPhonet választanám, mivel ha nincs más Apple terméked, akkor a macbook semmivel sem fog hasznosabb lenni, mint egy asztali számítógép. Persze ezt te érzed. Egyébként én múlthéten vásároltam iPhone 5S-t, nagyon meg vagyok vele elégedve. Viszont ha karácsonyig szeretnéd, akkor valószínűleg már csak kártyafüggetlenül fogsz kapni, mivel a nagy szolgáltatók készlete igen csak a nullához közelít.
2013. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
19%
De jó neked .. mekkora gond xd nekem Iphone 5 van 5s-t szerettem volna karácsonyra de azt mondják csak 18-ra kapok ..
2013. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!