Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230 mobil? Bővebben lent

Szivató kérdése:

Nokia 5230 mobil? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy ha elindítunk egy játékot akkor általában bejön a joystick vagy nem tudom mi a neve és elfoglalja a kijelző felét és abban kéne segíteni hogy azt ki lehet e valahol venni? köszönöm előre is!

2013. dec. 21. 12:56
 1/1 Speder86 válasza:
Nos az általában akkor jön be, hogyha a játék gombos telefonra készült, csak megy az 5230-on is. Ha gombos telefonra készült, akkor azt nem érdemes kiiktatni, mert akkor nem tudod egyáltalán használni a programot. De én is találkoztam már érintő képernyős játékkal is, amin beadta a gombos kezelőfelületet. Azt viszont ki lehet iktatni ezen a módon: (sajnálom hogy nem tudom magyarul az opciókat, de az enyém külföldi, ezért nincs rajta Magyar felirat) Menny a beállításokba, azon belül a telefon alatti (nekem Application mgr. ), azon belül az installált fájlok, ott név alapján keresd meg a programot, amin akarsz állítani, ha megvan egszer katt rá, és opciók, (nekem suite settings) az eltávolítás fölötti, azon belül menny a második opcióra (nekem On-screen keyboard) és ha az általad említett funkcióval indul a játék, akkor ennek az On-screen keyboard opciónak a (nekem Game and navig. keys) a második beállítás-on kell lennie, és ha el akarjuk tüntetni a gombos felületet, katt az (off) kikapcsolásra, és mennyünk az OK-ra. És ha minedn jól ment, akkor a következő indításkor a játék rendesen fog működni :)
2013. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!