Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg igaz, hogy az iphone...

Tényleg igaz, hogy az iphone 4-től a CDMA-s készülékekbe is van sim kártya foglalat?

Figyelt kérdés
(Valaki olyan írjon lehetőleg aki tapasztalatból beszél!)

2013. dec. 23. 19:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát ha neked az olcsóbb, hogy veszel egy repülőjegyet, és kiutazol az usában, akkor menj, mert hogy futárral nem fogod megúszni a vámot meg az áfát, az is biztos. megveszed a gevey sim-et, aztán kijön január-februárban az iOS 7.1, ami megint befoltozza azt a rést, amit használ...és veheted a másikat. biztosan jobban megéri.
2013. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11-nek igaza van, ha futárral akarod beszerezni, áfát (hazait!) mindenképp rá kell számolnod, illetve a vámot is (ezt nem tudom pontosan, 5-10%). Leginkább akkor érheti meg ez, ha amúgy is kimennél, vagy van ismerősöd, aki elhozza. (De inkább vegyél függetlent, az is olcsóbb, mint a hazai beszerzés, de kisebb a rizikó. Ja, és légy képben, hogy garanciád nem lesz.)

SIM függőség jó kérdés. Anno olvastam, hogy a Verizonos iPhone 5-ök kártyafüggetlenek voltak (GSM szempontjából), kérdés, hogy ez mennyire volt általános, de erre nem építenék. Gevey SIM pedig lehet, hogy papíron okos megoldásnak tűnik, mégis tele van a GYK olyanok kérdéseivel, akik Gevey-t használnak, aztán érdekes problémájuk adódik.

2013. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy olyan emberek akik nem tudják pontosan, hogy mi a helyzet miért próbálnak meg "segíteni".

Az igazság az, hogy iPhone 4s-től felfele a cdma-s készülékekben is megtalálható a GSM modul, így világ telefonnak is említik, még anno az Apple oldalán olvastam ezt a kifejezést.

Nekem jelenleg egy iPhone 4s-m van, Amerikából kaptam lefóliázott dobozban, tehát vadi új volt. Már lassan egy éve van meg és egy R-SIM 7el használom ( [link] ami eddig TÖKÉTESEN működik. Mikor először használtam vele 5.0.0 szoft volt rajta, jelenleg a legujabb, azaz 7.0.4 és soha semmi problémám nincs. Tökéletesen működik a 3G is, mobilinternet ... MINDEN, ios 7.0.4nél lekellet töltsek a hivatalos oldalrol valamit, amiben váltani tudom a 3Gt és a 2Gt, mert alapból csak 2Gn van ...

Van esetleg még egy lehetőség AMIT JOBBAN ajánlok, bár drágább is, viszont ha lehetőséged van ezt válaszd illetve, ha egyáltalán szükséged lesz rá.

Több oldal is foglalkozik hivatalos függetlenítéssel, én egyet próbáltam ki, ahol egy AT&Ts készüléket függetlenítettem, kb fél éve azóta is probléma nélkül használja a gazdája NEVERLOCKED telefonként. Az oldal címe: [link] , ha bármi problémám lesz nekem is az R sim el 100% h kifüggetlenítem velük, de eddig még semmi probléma. Örülök, hogy segíthettem és remélem, hogy azok akik ezt olvassák utánanéznek a dolgoknak, mert elég zavaró, hogy sokan nem tudják pontosan, hogy mi a helyzet de beszélnek...

2013. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!