Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fontoss! Melyiket vegyem meg?

Fontoss! Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik telefont eri meg megvenni iPhone5,Sony Xperia Z1, Samsung Galaxy 4s es par evig nem is cserelnem le. Vagy tudnatok ajanlani valamilyen telefont? (az ar nm szamit) L

2013. dec. 25. 22:23
 1/6 anonim válasza:
én ezek közül a Sony-ra szavazok , bár van annál jobb telefon is , esetleg LG , Nokia? azok nagyon tartossak és szép kialakitásuak is :)
2013. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :) esetleg tudnatok pozitivumokat es nagativumokat mondani a telefonokra es elmondanatok h miert azt a telefont valasztanatok elore is koszonom :)
2013. dec. 25. 22:28
 3/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Z1, G2 vagy Nexus5. Az ára miatt, meg mert nekem az tetszik a legjobban, én a Nexust venném biztosan. Az egyetlen hátulütője, hogy kicsit trükkös beszerezni, Németországból kell megvenni.
2013. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :) hat igen azt egy kicsit trukkos lenne beszerezni
2013. dec. 25. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha az ár nem számít akkor iPhone 5S. Én most karácsonyra szereztem be, egyszerűen imádom. Egy hónapig használtam a Samsung galaxy note 3-at. Nem mondom, hogy rossz ... megvoltam vele nagyon elégedve (ahoz képest, hogy tavaly mit produkált az S3.) de még sem hozta számomra azt a stabilitást amit az iPhone hoz. Tavaly volt egy 4S-em, amit vízbe ejtettem és másat kellet vegyek ... akkor döntöttem úgy, hogy kipróbálom az Androidot, de rájöttem, hogy számomra nem az igazi. Ezután én csak iPhone telefont fogok venni... Lehet rám ezért bármilyen jelzőt mondani ... de engem ez győzött meg legjobban :) .
2013. dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is úgy gondolom,hogy ezek közül a Sony a legjobb.Tulajdonképpen eléggé Sony párti vagyok mert igazán megbízható telefont gyártanak.
2013. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!