Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kötelesek teljes telefoncserér...

Kötelesek teljes telefoncserére ha én azt kérem?

Figyelt kérdés

telenoros a telom,durva képi baja van,a fél képernyő fekete,meg színes csíkos,semmilyen ütés nem érte,nagyon vigyázok rá.alig 20 napos teló


az oldalukon azt olvastam h amennyiben nincs külsérelmi nyom,és rendeltetésszerűen használtam kötelesek a teljes cserére.


vagy szerintetek szopatni fognak a szervizeléssel?

ez egyértelműen gyári hiba lehet.mit tudok tenni,mire hivatkozzak majd h egyből kicseréljék.nem akarok szervizelgetést....


2013. dec. 26. 16:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ha azt olvastad, hogy kötelesek kicserélni, akkor hivatkozz arra.

Amúgy lehet, hogy 5 perc a javítás (ebből 4 a szét meg összeszerelés), miért kellene ezért cserélni, pl. ha csak a képernyő fóliavezetékét kell a helyére tenni, előfordulhat.

Persze lehet más is....

Amúgy általában csak javításra kötelezettek.

Nem védek senkit, de gondolj utána egy esetleg gazdaságosan javítható készülék helyett ha újat adnak, a Tiedet meg ki kell dobni a kukába, mert szerinted azt el lehet még adni?

Mindenesetre sok sikert+!

2013. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha te kéred biztos nem cserélnek,csak ha ők úgy itélik meg. De ilyenbe könnyen belekötnek,úgy hogy lehet nem csinálják meg garanciában.
2013. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Mivel aránytalanul nagy kár ért(érhet,előfizetős telefon,nem fizetgetném úgy a részelteket h egy szar 20 nap után)szerintem erre is hivatkozhatok.

Valahogy elháborítónak találom h egy elég komoly új telefonról van szó,és 20nap múlva ennyire elromlik,és majd most még várjak minimum 2 hetet mire ők kitalálják mi a baja....

2013. dec. 26. 16:44
 4/26 A kérdező kommentje:
Mindenképp el akarom érni az azonnal helyszini cserét,tudtok erre tippeket,hogy álljak ki magamért?
2013. dec. 26. 16:46
 5/26 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel hogy neked mennyi került valami. Szerződésed van amit vállaltál. 1 hónapig is javitathatják a törvény szerint. Ha meg nem fizetnéd letiltanák és bíróságra adhatnak.
2013. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem fogják kicserélni azonnal. Ehhez nincs semmi jogod.
2013. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

És semmit nem-tudok tenni amikor ez egy nagyon durva gyári hiba????

köteles vagyok tűrni h talán egy hónapig sem lesz telefonom holott nemrég vettem....

ez annyira felháborító!!!!kiadnak a kezembe egy szar telefont,és még én várjak rá....

2013. dec. 26. 16:50
 8/26 anonim ***** válasza:
De azt nem te döntöd el,hogy ez gyári hiba...
2013. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

meg ezekből a szervizeléses dolgokból is az szokott lenni h végül többet lesz majd szervizben a telefonom mint nálam.

és ha elállok a szerződéstől mivel aránytalan nagy kár ért?

semmiképp nem akarom ezt az idióta szervizeléses procedúrát!!!

2013. dec. 26. 16:52
 10/26 A kérdező kommentje:

persze h nem én döntöm el,de istenem,dupla tokban tartom,jobban vigyázok rá mint a teszti épségemre,mert imdom a telefonomat amúgy,erre csak hipp hopp meghibásodik ennyire?

akkor mi lehet vajon ha én nem tettem vele semmit sem??

2013. dec. 26. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!