Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kötelesek teljes telefoncserér...

Kötelesek teljes telefoncserére ha én azt kérem?

Figyelt kérdés

telenoros a telom,durva képi baja van,a fél képernyő fekete,meg színes csíkos,semmilyen ütés nem érte,nagyon vigyázok rá.alig 20 napos teló


az oldalukon azt olvastam h amennyiben nincs külsérelmi nyom,és rendeltetésszerűen használtam kötelesek a teljes cserére.


vagy szerintetek szopatni fognak a szervizeléssel?

ez egyértelműen gyári hiba lehet.mit tudok tenni,mire hivatkozzak majd h egyből kicseréljék.nem akarok szervizelgetést....


2013. dec. 26. 16:19
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
és olyat nem lehet kérni h ki se javítsák,írják át a hűséget egy másik akár drágább telefonra,és még a különbözetet is kifizetem,meg nagyobb részleteket fizetek?
2013. dec. 26. 16:55
 12/26 anonim ***** válasza:
Felmondhatod a szerződést ha kifizeted a telefont meg még ki tudja mit.
2013. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Te még sose vettél semmit az életben? Vettél valamit amire van 2 év garanciád és amíg meg tudják javítani addig meg is fogják. Kezdem azt hinni,hogy azért félsz annyira tőle mert lehet mégis te intézted el.
2013. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

nem nem én intéztem el,és nem is félek,ha nincs más megoldás tőlem küldjék el,azt javítgassák,csak arról van szó hogy nagyon mérges vagyok h végre áldoztam egy jobb telefonra erre szart kapok a kezembe....


teljesen mindegy egyébként h mitől krepált be,így is úgy is jótállásos még bőven.


csak nem mindegy h mennyit kell majd rá várnom.

még alig volt nálam és már mehet a szervizbe....szerintem ez nem biztató.

egyébként nem két év rá a hűség,csak egy.

2013. dec. 26. 17:00
 15/26 anonim ***** válasza:
Hát az azért nem mind1,hogy mitől romlott el. Az ilyen hibák hogy elmegy a kijelző általában attól szokott lenni,hogy leejtik,ráülnek,vagy zsebben megnyomódik és ilyenkor ugrik a garancia.
2013. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Bebattyogsz a telóval közvetlen a szervízbe. Szépen ránézel a felvevőre és megkérdezed, javítható, mennyi idő, míg meglesz.Gyorsabban hozzájutsz, mint a szolgáltatón keresztül.
2013. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
így van, nem tudom milyen telóról van szó. hagyod a f_szba a szolgáltatót, bemész egy hivatalos szervízbe. megkérdezed, szerintük ez mi lehet, ha ők is rámondják, hogy ismert gyárihiba, akkor vagy megérdeklődöd, hogy ők meg tudják-e garanciában csinálni, vagy nem. ha nem, akkor visszamész a szolgáltatóhoz, és vered az asztalt. az a baj, hogy itthon sok dolgot így lehet elintézni, mert ennyire fontos az ügyfél/vásárló. aztán persze lehet, hogy mégis megütődött. akkor meg nem szabad csodálkozni.
2013. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
esetleg nedvesség érte belül...egy átlagos minőségben összeszerelt telefonban...elég sok gány modell van szerintem, ami akár a hidegből a meleg szobába beérve is annyi pára kicsapódik, hogy tönkretenné.
2013. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"Mivel aránytalanul nagy kár ért"

Megmondanád hány napja rossz a telefon és mekkora az a nagy kár, ami eddig ért? Forintban, bizonyítva, mert a bíróság így kéri, és mit tettél, hogy a nagy kárt csökkentsd? Amikor elromlott a telefonom csatlakozója, mert erőltettem, előhúztam a régi telefont és nem voltam telefon nélkül, elérhető voltam.

Feltételezed, hogy mondjuk egy hónapig javítják, hogy nem kapsz addig cserekészüléket, meg hogy durva a hiba. Miért ebből indulsz ki?

Mondom, lehet csak egy csatlakozószalagot kell a helyére tenni, persze ez Csak egy jó verziója a hibának.

2013. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

az a baj h nincs szervíz a közelbe,nekik kell majd elküldeni :/


arra is gondoltam h a nagy hömérsékletkülönmbség miatt...nagyon fel tudott forrosodni(tipushiba ahogy utánaolvastam),aztán ha leraktam éjszakára akkor meg nagyon lehült....

2013. dec. 27. 01:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!