Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kötelesek teljes telefoncserér...

Kötelesek teljes telefoncserére ha én azt kérem?

Figyelt kérdés

telenoros a telom,durva képi baja van,a fél képernyő fekete,meg színes csíkos,semmilyen ütés nem érte,nagyon vigyázok rá.alig 20 napos teló


az oldalukon azt olvastam h amennyiben nincs külsérelmi nyom,és rendeltetésszerűen használtam kötelesek a teljes cserére.


vagy szerintetek szopatni fognak a szervizeléssel?

ez egyértelműen gyári hiba lehet.mit tudok tenni,mire hivatkozzak majd h egyből kicseréljék.nem akarok szervizelgetést....


2013. dec. 26. 16:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Fel tud forrósodni?

Nem hiszem, hogy típushiba. A készülékek kis méretűek, van benne egy elég erős akkumulátor, ami bírja (na persze szerinted meg szerintem se sokáig), a hűtése (hűlése) ehhez képest gyenge, ezért ha "megkergetik" melegszik rendesen.

Az enyém is, meg sok másik is. Kb. már azon gondolkozik az ember, el kéne engedni.

De már csak ilyenek.....

2013. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

ma lemaradtam a nyitvatartási időről,közben elolvastam a garancia jegyet...az áll benne,hogy ha úgy ítélik meg,hogy miattam lehet rossz,fizethetek.

én viszont tudom h nem csináltam vele semmit,mégis beszart.


így kötelezhetnek majd fizetésre,ha szerintük miattam romlott el a képernyő?????

2013. dec. 27. 15:02
 23/26 anonim ***** válasza:
Ők nem köteleznek semmire. Ha úgy ítélik meg,hogy te kúrtad el akkor kifizetheted a javítást,ha kell a mobil. Ha nem akkor igy jártál.
2013. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
hát ez k.....va jó,kicsit se lehúzás
2013. dec. 27. 16:54
 25/26 anonim ***** válasza:

Ember! Így nem lehet nekiállni az életnek!

Miért a legrosszabbat tételezed fel és hergeled magad?

Jó az Neked? Itt meg mindenki mondja a magáét (én is) és mindenki igazat mond.

Az igazság meg az lesz, amit a szerviz mond, még esetleg egy fogyasztóvédelmi fenyegetés (panaszkönyv) belefér ha tényleg úgy ítéled meg, hogy nagyon nincs igazuk. De várd meg, mit mondanak! Ha belül a nedvességérzékelő jelzett, és arra hivatkoznak, kevés az esélyed. Az egy objektív "műszer", nem lehet vele vitatkozni.

Erre most ne reagálj, nem feltételeztem semmit, csak egy példát mondtam!

Lehet eső, lehet hó..

2013. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

nem hergelem magam,csak nem akarok rosszul járni....

ma bevittem szervízbe küldték,kapok majd smst,addig kaptam egy elég jó kis samsung s-t cseretelónak.

meglátjuk mi lesz....egyszerűen nem akarom hogy olyanért kelljen majd fizetnem amiről nem tehetek.

bár a csávó nagyon készséges volt

2013. dec. 28. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!