Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eredeti ez az Iphone 4?...

Eredeti ez az Iphone 4? (többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv. Szerintetek eredeti ez az Iphone 4? [link]


Előre is köszi!



2013. dec. 28. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy nem az? szerintem nincs vele gond
2013. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak meg szerettem volna kérdezni.:) Nem volt semmi rossz gondolatom.
2013. dec. 28. 20:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért még várom a válaszokat.
2013. dec. 28. 21:06
 4/11 |Orfeusz| ***** válasza:
Korrekt áron van, nincs okot gyanakodni. Viszont az a 'nincs SIM' felirat a bal felső sarokban érdekes...
2013. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen ezen gondolkodtam el.
2013. dec. 28. 21:29
 6/11 anonim válasza:
Nekem eleve ne tetszik, hogy szoftveresen függetlenítve va, mert: ha elromlik, és beviszed egy Apple szervizbe, úgy kidobnak mint a szar...:)
2013. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
így van. szerintem k_rva drága AT&T függően. jó, így ránézésre jó állapotú, de lehet fólia alatt s karcos, végülis esztétikailag mind1. lényeg az, hogy ott van rajta a jailbreak, nem ajánlott restore-t csinálni, hiszen csak AT&T-s kártyával tudnád aktiválni. így meg össze van gányolva, időnként meg azért nem árt egy restore, úgy félévente esetleg. frissíteni sem nagyon tudsz, egyrészt amúgy sem csodás i4-en iOS7, de jelenleg még nincs is rá függetlenítés. amúgy is ha jól gondolom, untethered jailbreak-hez aktivált telefon kell(de ez csak tipp). szóval én ezért max 35-öt adnék...én a fehér telekomos i4-emet adtam el 45ért a múlt héten, minimális karcokkal.
2013. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most vannak új képek. Mit gondoltok?
2013. dec. 30. 14:50
 9/11 anonim ***** válasza:

jailbreakelt telefon nem ér ennyit, sehova nem tudod frissíteni, stb. ios 7-est se keress mert borzasztó lassú rá nincs jól optimalizálva jelenleg, remélhetőleg közeljövőben kijavítják valahogy, ha lehet ios 6-ost keress. 50E körül már vannak szép 4-ek.


Attól függetlenül eredeti csak külföldön vásárolt és AT&T hálozat függő és ezért van jailbreakelve. Akkor még nem is lenne probléma ha független külföldi lenne.

2013. dec. 31. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért simán esélyes, hogy egy független 16 gigásat is kapsz, ahogy mondtam, és azzal egyáltalán nincs megkötve a kezed semmilyen módon. 7es voltam.
2013. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!