Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják az Android...

Miért szidják az Android felhasználók folyton az Applet és az Apple felhasználókat?!

Figyelt kérdés
Én nem értem ezt az ellenszenvet az Apple iránt. iPhoneom van, meg még más Apple termékem is és találkoztam egy ismerősömmel, akivel már egy ideje nem láttuk egymást, meglátta, hogy iPhone van a kezemben és egyből azt mondta, hogy az iPhone az sz*r. Nem is álltam le vele vitázni, csak meglepődtem, főleg mert én nem is figyelem, hogy kinek milyen telefonja van. Sosem mondtam olyasmit, hogy a Samsung, vagy bármelyik más telefon rossz, mert nem igazán érdekel, de ennek ellenére az Apple ellen folyamatosan megy a lövöldözés. Miért?

2014. jan. 1. 15:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Itt vagy te, te elvakult apple fan vagy, meg elvakult hülye, ez elég nekem.

A videóban lévő nyomorékok is bizonyítják.

2014. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 aspikami ***** válasza:

Ezen a videón besírtam! xD

Ennyi IQ húszárt egy helyen :D

2014. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
57%

theskunker

A videó nem bizonyít semmit te húgyagyú idióta. Legfeljebb azt, hogy pár szerencsétlen applefan mennyire szánalmas. De a fórumokon látott droidfan fröcsögés viszont pont a te állításodnak az ellentetjéről tesz tanúbizonyságot.

Meg a te szerencsétlen vergődésed itt a gyk-n is. Meg az, hogy nem jut el az agyadig, hogy mennyire szánalmas az amit a fröcsögő idióta droiduserek veled együtt művelnek. Az, hogy nem tudjátok feldolgozni, hogyha valaki nem droidot akar venni és erre mentek és fröcsögtök ész nélkül.

De mutasd már meg ennek az ellenkezőjét a droidos fórumokon? Olyat ahol tömegével mennek az applefanok és trollkodnak ész nélkül!!

Vajon ez miért csak az olyan nyomorékokra igaz, mint amilyen te is vagy és az applefanok vajon ezt miért nem csinálják???

Ha ezt sem vagy képes feldolgozni az is bizonyítja, hogy mennyire korlátolt egy nyomoronc lúzer vagy.

2014. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Most lecsúszhatnék a te szintedre, és mondhatnám, hogy anyád nem így nyögött még éjjel, de nem teszem. (meg nem is élveztem vele)

Próbálasz hangot adni a mondandódnak, de felesleges, mert egyrészt nem érsz el vele semmit, csak koptatod a billentyűzetet.

Nincsenek nézőpontjaid: ha valaki iphonet akar, több kérdésnél láthatod, hogy iphonet ajánlok neki, ha wp-t, akkor wp-t.

Te viszont csak iphone, és wp szinten élsz, droid szóba sem jöhet, csak a sok szarod, amiről azt hiszed, hogy nagyon jó, közben a híres neves lumia 520-atok sem egy nagy eresztés...

2014. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

ma 21:41

Látszik, hogy mennyire gyökér vagy, mert most is használok droidot is.

De megnéztem a hozzászólásaidat itt a gyk-n, pont, hogy a te szintedre lehetetlenség lesüllyedni te anyázol rendszeresen, pedig anyád a sarkon dolgozik. :)

Ennyit rólad lehetsz vagy úgy 15-17 éves, agyilag meg messze elmaradsz ettől.

2014. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Hát te agyilag egy 6 évestől is elmaradsz.

Megint jössz ilyen gagyi anyázásokkal, kit érdekel, komolyan?

Nem veszem magamra, mert nem igaz, azért mert anyádra igen azt nem itt kell leírni.

Hallod, nem érdekel hogy mit használsz, úgy egyáltalán nem érdekelsz, csak unatkozok ma, azért válaszolok.

Nem ma 21:41 vagyok, én névvel regisztráltam be, te már a nick neved is tagadod nyomorék.

2014. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ez a sunás gyerek máshol is anyázik, szegénynek eddig terjed az EQ szintje nem kell vele foglalkozni. Szerencsétlennek biztos nem volt gyerekszobája :), de nője sincs az tuti, aki este unatkozik az ... :)

De hát még gyerek és nem csak agyilag.

2014. jan. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Látom te aztán baromira tudod!!!
2014. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Jesszusom, mi történt itt, míg nem voltam? :D :D
2014. jan. 2. 22:00
 30/31 anonim ***** válasza:
Mert az iPhone annyi pénzért tényleg sz*r, mint amennyiért árulják... Ha mondjuk 100000 forint lenne, akkor azt mondanám meg is éri, de több mint 2-szer annyiért k*rvára nem... Ennyi pénzért jóval erősebb telefonokat is lehet kapni...
2014. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!