Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják az Android...

Miért szidják az Android felhasználók folyton az Applet és az Apple felhasználókat?!

Figyelt kérdés
Én nem értem ezt az ellenszenvet az Apple iránt. iPhoneom van, meg még más Apple termékem is és találkoztam egy ismerősömmel, akivel már egy ideje nem láttuk egymást, meglátta, hogy iPhone van a kezemben és egyből azt mondta, hogy az iPhone az sz*r. Nem is álltam le vele vitázni, csak meglepődtem, főleg mert én nem is figyelem, hogy kinek milyen telefonja van. Sosem mondtam olyasmit, hogy a Samsung, vagy bármelyik más telefon rossz, mert nem igazán érdekel, de ennek ellenére az Apple ellen folyamatosan megy a lövöldözés. Miért?

2014. jan. 1. 15:38
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Jó pár hónapos kérdés, de elmondanám a véleményem erről.

Én androidos vagyok pontosabban Samus és soha nem szidtam az apple-t, mert én azt mondom, hogy nekem olyanom lenne ha nem lennének azok a korlátozások, amik vannak, és valóban tudom, hogy az iPhone a legsimábban működő telefon(igaz a wp-k is azok) és ez pont a korlátozásoknak a rendszernek köszönhető, mivel androidos telefon több millió fajta van, apple telefon meg még csak 10 se, szóval nekik gyerekjáték külön optimalizálni a rendszereket.

Nem értem minek kell fikázni egyik a mást, mindenkinek azért van olyanja, amilyen, mert azt szereti, és simán vehetnék én is i6-t de nem fogok, mert nekem az N4 kell.

Van 2 oszttársam mind2-en apple fanok és húúú de unom már, mikor kezdik, hogy a samsung szar a samsung fos a samsung így a samsung úgy ....

Én soha nem szoktam apple-t szarozni és nem is fogom, de én is elvárnám ugyanezt velem szemben, de tényleg vannak olyan elvakult fanok akiknek semmi nem számít jónak csak az apple, és vannak persze normálisak is akik nem azért használják, hogy menők legyenek, meg mert apple, hanem, mert azt szeretik és az tetszik nekik.

2014. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!