Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják az Android...

Miért szidják az Android felhasználók folyton az Applet és az Apple felhasználókat?!

Figyelt kérdés
Én nem értem ezt az ellenszenvet az Apple iránt. iPhoneom van, meg még más Apple termékem is és találkoztam egy ismerősömmel, akivel már egy ideje nem láttuk egymást, meglátta, hogy iPhone van a kezemben és egyből azt mondta, hogy az iPhone az sz*r. Nem is álltam le vele vitázni, csak meglepődtem, főleg mert én nem is figyelem, hogy kinek milyen telefonja van. Sosem mondtam olyasmit, hogy a Samsung, vagy bármelyik más telefon rossz, mert nem igazán érdekel, de ennek ellenére az Apple ellen folyamatosan megy a lövöldözés. Miért?

2014. jan. 1. 15:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
51%
Ez Magyarország.A más dolgával mindig jobb foglalkozni mint a sajátunkkal.
2014. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
51%

" én is apple es vagyok"

És pont ilyenek miatt alakulnak ki azok a sztereotípiák, amik. (#2)

2014. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam egy iPhone miatt többnek, ez csak egy telefon.
2014. jan. 1. 17:14
 14/31 anonim ***** válasza:
58%

"Nagyon sok az elvakult apple fan, több mint az elvakult droid fan."


LOL, ismét sikerült irdatlan nagy baromságot leírnod. Érdekes, akkor miért van az összes apple fórum tele a hozzád hasonló gyökér trollokkal?? És fordítva meg ezt nem látni?? Ha több lenne az elvakult apple fan, akkor azok járnának a droid fórumokra trollkodni, ellenben pont a fordítottja látszik.

2014. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=RXVQJmdlfQs

Igazad van.

Megint jössz a hülyeségeddel. Senki nem kérte hogy verd itt a fszt, te jössz itt kötekedni, saját szegénységi bizonyítványod, vertek gyerekkorodban, vagy kicsi, mit akarsz kompenzálni?

2014. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

ma 17:47

Ezzel mit is bizonyítottál?? Semmit gratulálok!

2014. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
34%
várjatok, hozok popcornt
2014. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Sikerült ezzel többszörösen bizonyítanom, hogy egy értelmi fogyatékos nyomorék vagy, aki képtelen szöveg illetve beszéd értelmezésre.
2014. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
8%
Azért, mert a legtöbb iphone anyuci pici lányának meg fiának van, és csak arra használják hogy nagymenők legyenek -> ebből lett általánosítás...
2014. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

theskunker

Azt állítottad te szerencsétlen, hogy több az applefan, mint a droidfan. És ezt ezzel a szerencsétlen videóval próbáltad meg alátámasztani. Gratulálok te vitaképtelen nyomorék idióta.

Mutass valami statisztikát erről te agyatlan.

2014. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!