Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak szerintem felesleges...

Csak szerintem felesleges ilyen erős dolog a telefonba?

Figyelt kérdés
Szerintem negyon felesleges...Itt a cikk: [link]
2014. jan. 6. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor te használj buta telefont. Miért zavar a fejlődés?
2014. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
33%

paraszt vakításnak jó egyébként meg még felesleges.

a sanpdragon 600on is nagyon jól megy minden de már ott a jóval erősebb snapdragon 800 amiben az adreno 330 is elvileg dupla olyan erős mint a 320.

ez a snapdragon 800 bőven elég erős lenne hosszú évekig még.


ennek a versenynek kb sosem lesz vége,mindig is lesznek olyan emberek akik csak azért új telefont vesznek mert abban erősebb a hardver meg újabb.

ez van itt kis hazánkban is ahol sz ar a fizu,gondolhatod mi megy külföldön ahol megis tehetik hogy sűrűn cserélgetik a drága kütyüket.

2014. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha mindenki így gondolkozna mint ti,hogy felesleges akkor semmi sem fejlődne.
2014. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:

a fejlődés nagyon jó dolog de ez a ütem ami mostanság a telefonoknál van értelmetlen,kihasználatlan.

ha az emberek nem birkaként viselkednének akkor nem is haladna ilyen ütemben de a cégek a sok hülyéből nagyin jól megélnek így érdemes nekik 2havonta új csúcstelót csinálni.

itt egy példa a sok kreténre akik csak az újdonságra mennek.

http://www.youtube.com/watch?v=vc9bMY6lGw0

2014. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor az hülye aki vesz új mobilt? Ha te megtehetnéd te is vennél csúcs mobilt és nem sp-d lenne.
2014. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dirtboy te vagy a középkori. A lapkakészletek folyamatosan fejlődtek ahogy mindig is, teljesen természetes, hogy belerakják a telefonokba.

Megsúgom, egy új lapka nem csak nagyobb sebességet hoz. Millió dolog a programozástól az energiafelvételig a beleépített chip mérete hőleadása változik

2014. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dirtboy ***** válasza:

én vettem is és nem sp-m van


én arról beszélek mikor valakinek van egy teljesen jó telefonja,igazából minden amire használja arra jó sőt még többre is de most kidobták az xy telefont és mindenki azt dicséri és akkor le kell cseréni azt a telefont amivel semmi baj nincs.

erre mondom hogy birkák az emberek,nem azt nézik hogy van egy jó telefonjuk ami kielégíti tokéletesen az igényüket hanem azt hogy már van ettől erősebb és már cseréni kell.

én is vettem egy volt csúcstelót,azóta már van bőven erősebb is de le szarom,semmivel nem adna nekem többet egy nexus 5 vagy g2 vagy z1 mint ez.

majd cserélem akkor mikor már tényleg nagy különbség lesz és lesz értelme váltani.

azért nincs értelme hogy elmondhassam hogy snapdragon 600helyett 800van a telefonomba.

2014. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dirtboy ***** válasza:

/Millió dolog a programozástól az energiafelvételig /

hagyjuk már az energia igényt,neked nem gyanús hogy gyengébb telefonokba is kis aksit raknának mikor elférne benne 2x olyan erős is?

szándékosan van olyan erős aku a telókban amilyen,ha akarnánk tudnának jóval erősebbet is rakni.

2014. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez kurwára nem fejlődés (annyira, amennyire a mostani kort sem nevezzük tudományos kornak). valahogy régen egy 512 MB RAM-mal ellátott android is zökkenésmentesen működött, ma meg már egy S Advance sem bír normálisan működni a szar rendszer miatt, meg itt kb. minden második kérdés arról szól, hogy az Xperia Go-val nem lehet hívni/a Lumia 625 nem érzékeli a tapit/az S3 Mini nem veszi a töltést


először 1. valósuljon meg a Phonebloks (ez lenne a legjobb) 2. adjanak ki NORMÁLIS telefonokat, JÓL összerakva.


egyébként meg ja, felesleges.

2014. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!