Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri SciPhone-t venni?

Megéri SciPhone-t venni?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy "olcsó iPhonet", és ez olcsó, szép, és mindent tud amit az Apple gépe.

Ha ez nem jó választás, akkor marad az LG kp502.

A véleményeket kösznöm.


Ui.: Az lg 24990 ft, a sciphone pedig 20990.-


2009. nov. 29. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"és mindent tud amit az Apple gépe."

Ezt megcáfolnám,egy lassú gagyi telefon a Sciphone,az LG sem egy minőségóriás,sőt kifejezetten gagyi,de ebből a 2ből inkább LG

2009. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. nov. 29. 21:47
 3/12 anonim ***** válasza:

A SciPhone-ról én is inkább lebeszélnélek, lassú, nehéz kezelni, mert rosszul reagál az érintésre (valószínüleg nem véltlenül van hozzá érintőpálca), meg amúgy is csak egy olcsó másolat, ami sok esetben nem úgy fog viselkedni, mint az IPhone. Az LG-t nem ismerem, de még így is sokkal inkább azt választanám.


(Max ha nem tetszik, eladnám, és szerintem eladni is sokkal könnyebb, mint egy SciPhone-t:D )

2009. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
XenuPhone
2009. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az összes iPhone másolat egy rakás kaki

[link]

2009. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. nov. 30. 14:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor gombokért kapsz egy teljes érintőképernyős,2kártyás,gravitációs szenzorral felszerelt,bővíthető telefont,2 akkuval,memóriakártyával,headsettel,adatkábellal.Megjegyezném hogy a egyáltalán nem gagyi,nem recseg-ropog.A hátlap vastag aluminium.Az érintőpanelja rezisztív ezért kell hozzá a cerka.Amúgy nagyon jól használható telefon,de tény és való,hogy nem sok köze van az Iphonhoz.Jah és nem a levegőbe beszélek,sokáig használtam ilyet és soha semmilyen hibája nem volt.Akinek eladtam még most is elégedetten használja.
2009. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja,még annyit fűznék hozzá,hogy sok érte a 20ezer.Van ettől olcsóbban is: [link] Amugy az Lg sem véletlenül annyi,amennyibe kerül...
2009. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. dec. 2. 10:26
 10/12 anonim válasza:
én az lg-ket nem szeretem mert rengeteg ismerősömnek kp 500 és kp502 je van és vitték a szervízbe me szoftver hibás hamár ólcsó telefont akarsz akkor a samsung s5230-at ajánlom
2010. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!