Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile mobilinternet?

T-mobile mobilinternet?

Figyelt kérdés
A t-mobile-nál a Go!Net díjcsomag az első 2 hónapban akciós. Pontosan a Domino Go!Net M díjcsomagról lenne szó. Az első 2 hónapban ugyebár 190 Ft és ha a kétszer 30 nap lejár, utána tovább kell fizetni már teljes áron, vagy nem?

2014. jan. 10. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

"Az első 2 hónapban ugyebár 190 Ft"

Megválaszoltad.

Tovább kell fizetni teljes áron, vagy milyen más elképzelésed volt?

2014. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem utána köteles vagyok tovább fizetni?
2014. jan. 10. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Te tudod kötöttél-e hűséget, illetve mikor aktiváltad a szolgáltatást elfogadtad-e.
2014. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát domino-s vagyok, nincs még hűségem.
2014. jan. 10. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Lemondáshoz a 1430-as számra kell elküldened a -GONETM szót SMS-ben. Ha nem teszed, akkor mindig le fogják vonni az összeget. Lényeges, hogy a lejárat előtt 1-2 nappal küldd el az SMS-t, mert pénzt nem fognak visszafizetni. Természetesen a két hónap után már a teljes összeget fogod fizetni, ha nem mondod le.


SMS: 1430 számra

Megrendelés: +GONETM

Lemondás: -GONETM

2014. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sokat segítettél.
2014. jan. 12. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!