Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le egy éjszaka...

Miért merül le egy éjszaka alatt a 100%-ra feltöltött új telefon?

Figyelt kérdés
le van véve a fényerő, az alkamazások mérte se túl nagy de valamiért nagyon hamar lemerül de nem mindig csak néha

2014. jan. 11. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Valami program beakadhat rajta, ami pörgeti az procit, és leszívja az aksit.. nézd meg aksi infónál mi zabálja legjobban, mikor nagyon merül
2014. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanígy vagyok. Karácsonyi ajándékba kaptam(mielőtt valaki a fejemhez vágná, hogy minek egy gyereknek okostelefon, közlöm, hogy nem vagyok már gyerek, 32 éves leszek már a nyáron), és lemerül. Nekem rendszeresen.
2014. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%

éjszakára mobilnet kikapcsolása segíthet, esetleg ha van wifi akkor legyen ahhoz kapcsolódva, és olyan helyen legyen ahol jó a térerő, a telefonok ha keresik pl folyamatosan a HSDPA hálózatot és csak EDGE van fél nap alatt képesek lemerülni

van egy better battery stats nevű program, xda-ról ingyenesen letölthető, azt felrakva pár nap után meg tudja mondani mi szopókázza az akksit keressetek rá.

Az android amiket kiír azoknak nincs köze a valósághoz, illetve nagyon általánosít pl "android rendszer" használta az akkut találd ki az mi volt. Nem fogod tudni.

2014. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!