Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek? Nokia...

Mi a véleményetek? Nokia Lumia 610 vagy Iphone 3GS?

Figyelt kérdés
Szeretném a Nokiát elcserélni az iphone-ra! Szerintetek jobban járok vele, vagy rosszabbul? Megjegyzéseket kérnék!

2014. jan. 12. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
iPhone 3GS-t felejtsd el. Már a 4 is elég gyengusz, nemhogy a 3GS.
2014. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jársz vele túlzottan jobban, a 3GS már elég régi telefon, hiába iPhone. A legfrissebb rá kiadott szoftverrel már egész lassúcska lesz.
2014. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De jobban járok vele vagy rosszabbul?
2014. jan. 12. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább a Nokia, de én a helyedben gyűjtenék még egy kicsit, és Lumia 520, mert a Lumia 610 a valaha készült leggyengébb Windows Phone, melyen mondhatni elavult szoftver van.
2014. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, 3GS nem mai modell, legfrissebb iOS rá a 6.1.3. Szerintem ezzel nem kéne lassúnak lennie (iPhone 4 is kb akkora teljesítményű, mint a 3GS, de cserébe nagyobb felbontású kijelzőt kell meghajtania, és nem sok gondom volt vele).

Lumia 610 az egyik leggyengébb Windows Phone, ráadásul 7-es, amit már szintén nem támogatnak.

Ha 1:1 cseréről van szó, azaz nem kellene ráfizetned, akkor gondolkozás nélkül lépd meg a cserét (amennyiben normális állapotú, megbízható eredetű iPhone-ról van szó). Bár mindkettő elavult, iOS6-ra sokkal nagyobb a szoftverválaszték, és kiforrottabb is maga az OS.

2014. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 walk w1th mee ***** válasza:
0%
cseréld CSERÉÉLD!:D sokkal jobban megéri,még nem annyira elavult a gs sem,iphone az mégis csak iphone,de csak ha jó állapotú akkor..nekem iphone 4 van de nagyon szeretem,jobbb mint a gyökér moddolt droid szrság,vagy ezaz új "wp pro rendszer"... az egész minden koppintás az iosról:)
2014. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! Szerintem bele megyek a cserébe, az én szívem is valahogy jobban húz az iphone-hoz! :)
2014. jan. 12. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!