Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mega 5.8-ról...

Samsung Galaxy Mega 5.8-ról írnátok véleményt?

Figyelt kérdés
Árban és tudásban elvileg ugyanolyan mint az S4 mini, csak a kijelzője jóval nagyobb. Vagy ez, vagy Huawei Ascend P6. Szerintetek? Válaszokat köszönöm!

2014. jan. 18. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol olvastad ezt a baromságot, hogy tudásban ugyanolyan, mint az S4 mini?

Elmondhatatlanul erősebb az S4 mini.


Galaxy Mega 5.8-at semmiképp se vedd meg, Huawei milliószor jobb nála.

2014. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, ugyanolyan a procijuk van.
2014. jan. 18. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit zagyvál az első válaszoló, tudásában tényleg megegyezik az s4 minivel. Jó telefon, de a felbontása kicsi a képernyő méretéhez képest.
2014. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár inkább Ascend P6 vagy Samsung Galaxy S3.
2014. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2, #3


SGS4 mini: Qualcomm MSM8930

Galaxy Mega 5.8: a SoC-nak még neve sincs, egy Broadcom CPU-ból (ami legjobb esetben is csak Cortex A9-es magokból áll) és egy VideoCore IV GPU-ból áll.


Az SGS4 mini-ben található MSM8930 a Snapdragon 400 termékcsaládba tartozik, amibe krait magok és Adreno 305 GPU van.

Oda-vissza alázza az SGS4 mini a Galaxy Mega 5.8-at.

2014. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!