Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTM m3 okos telefonon nincs...

HTM m3 okos telefonon nincs play áruház mit tegyek?

Figyelt kérdés
teljesen alap jellybean 4.2.2-es android verzió van rajta ,töltöttem le többfajta verziójú play store-t egyik se működött éppen csak a kezdőfelület látszik egy pillanatra és eltűnik utána,és kérem kíméljenek a ,,barátunk a google" féle megjegyzésekkel mert a google nem segített túl sokat ebben a témában

2014. jan. 21. 21:36
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Végül is sikerült minden apk file-t telepíteni a telóra úgy hogy nem értem a google play miért nem kompatibilis vele. 1mobile market tettem helyette fel szinte ugyan azokat tudja mint a google play úgy, hogy már nem is zavar, hogy nem sikerült fel tenni rá, csak nem értem a miértjét. akinek hasonló problémája van az a 1mobile market tudja orvosolni a problémát de lehet van másfajta is csak én ezt találtam és minden apk meg lehet találni teló gyors szép a kijelzője TFT fajtájú, de abból is a jobbik fajta videók akadás mentesen mennek a GPS-t 10 mp alatt megtalálja nagyon gyors meg vagyok elégedve.
2014. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
közben kiderült, hogy a HTM M3 MIUI V5 rom van ezért nézki teljesen máshogy.
2014. jan. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Wadmalac ***** válasza:
MIUI romok jók. A play továbbra is érthetetlen. Lehet, hogy majd egy sw-frissítés után helyreáll.
2014. jan. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Meglepő volt hogy az antutu 11500 körüli értéket muttott az elöző 2 magos telo ugyan ugy mtk6572 procival 7200 pontot tudott ezek szerint a MIUI jol lett optimalizalva ja es nincs is tele kinai appokal a telo alapbol 1 giga tárhely ahova az appokat lehet telepitteni es abbol gyarilag 43 mega volt foglalt.
2014. jan. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Wadmalac ***** válasza:
Bizony ma már nem egyértelműen gagyi, ami kínai. Az OPPO telók is b..tt jók, az azonos szintű hardverű európai telók ára meg legalább háromszoros.
2014. jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
A tulajoktól kérdezném, hogy a többi google alkalmazás működik rajta?
2014. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 EG0 ***** válasza:

Először rootolni kellene szerintem, aztán ezzel a leírással el tudsz indulni:

[link]

Nyilván olyan Gapps-ra lesz szükséged, ami a 4.2.2-höz jó. Sok sikert!

2014. febr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
IGO -t raktál rá ,működik?
2014. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Timmy E 128 -at rendeltem 4.5 " kijelző dupla 1.3 Ghz ,512Mb Ram ezen van play áruház, IGO is szépen megy rajta ha sikerül eladnom én is HTM M3-at akarok rendelni legközelebb.Neked eddig bevált a telefon ,működik rendesen.

Az egyik videón 8Mpx-es kamera beállítást láttam neked is van 8MPxes beállítási lehetőséged?

2014. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Nézd meg ezt a videót:


http://www.youtube.com/watch?v=yiZ6MryfVJ0


van rajta play store.

2014. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!