Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTM m3 okos telefonon nincs...

HTM m3 okos telefonon nincs play áruház mit tegyek?

Figyelt kérdés
teljesen alap jellybean 4.2.2-es android verzió van rajta ,töltöttem le többfajta verziójú play store-t egyik se működött éppen csak a kezdőfelület látszik egy pillanatra és eltűnik utána,és kérem kíméljenek a ,,barátunk a google" féle megjegyzésekkel mert a google nem segített túl sokat ebben a témában

2014. jan. 21. 21:36
1 2 3
 21/24 bukfences válasza:

Nekem rajta volt nem tudom te mit vettél. Láttam más shopban butitott verziót csak 2Mp kamera volt benne.

Nekem 10700 az antutu de elég sok progi fut a háttérben ezzel együtt.Én nagyon gyors telónak tartom. Ma már kinai nem egyenlő a szarral,biztos van az is. Kamera 8Mp 4:3 modban 16:9 modban 4Mp tud.

Nappali fénybe penge a kép nagyon. Nem szereti a szobafényt. Videokamera viszont meglepően jó volt. HD videót tud rögziteni 1280x720 videó. Kézmozgást nem szereti azért annyira nem super.Jó lehet vele DLNa-zni. TVre android pc-re,laptopra simám ki lehet rakni a képeket és videót wifin keresztül.Streambels DLNA progi szuper és egyszerűen kezelhető. Amennyiért adják kint és 5 collos kijelzővel bőven megéri. Nem akarom leirni itthon mit kapni ezért.

2014. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 unokaocsi válasza:

Én itt néztem, azt írja a címben, hogy play store, szóval most akkor bízhatom benne, és tényleg androidos, 3g-s működő telefont kapok, nem pedig féltéglát ? Fontos lenne a véleményetek.

[link]

2014. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 bukfences válasza:
Ne ott vedd! Priviben megirom.
2014. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
nekem is ilyen telefonom van tök jó nekem be jön nem lasu kép minőség szép nekem se volt play áruház de van egy olyan alkalmazás hogy 1mobilmarket olyan mint a play áruház csak angolul de amugy nagyon jó telefon
2014. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!