Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! A telefonom hibás,...

Segítség! A telefonom hibás, vagy az alkalmazások? Miért csinálja ezt? SOS

Figyelt kérdés

Sony x peria L telefonom van.

Egy hete kaptam, minden jól ment,töltöttem le ingyenes játékokat mint pl a My Talking Tom, Akasztófa,szókereső,römi,autós,kerámia készítőst.

Ma vettem észre,hogy mindegyik lelassult, vagy kikapcsol közben.A macskás már el sem indul://

Nem tudom, mi történt?Mit csináljak?Első okostelóm.

Nagyon megköszönném,ha írnátok tanácsokat.


2014. jan. 27. 14:45
1 2
 11/12 dirtboy ***** válasza:

szoftver verziót lehet vagy esetleg az újabb androidot raktak rá,esetleg rootolták de mondjuk azt nem frissítésnek szokták mondani hanem rootolásnak.

majd kérdezd meg tőlük hogy mit csináltak,rootolni ne rootold ha nem értesz hozzá.

2014. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, van számítógéped. A Sony PC companion programot telepítsd (ingyenes), és ha USD kábelen keresztül a telefonodat csatlakoztatod a számítógéphez, akkor fel fogja ismerni a program. Ha van újabb elérhető szoftververzió a telefonhoz, a program szólni fog és azt kell tenni amit mond. Ugyanitt érdemes biztonsági mentést csinálni időnként.
2014. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!