Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van esély arra, hogy meglesz?

Van esély arra, hogy meglesz?

Figyelt kérdés

December 23-án ellopták az LG l7-es telefonomat.

Tegnap érkezett egy levél az illetékes rendőrkapitányságról, hogy az eljárást megszüntetik, mert semmi nyom nincs.

Ezek után milyen lépéseket tehetek, hogy ha nem is lesz meg a telefon de legalább elmondhassam, hogy minden lehetőséget megpróbáltam.



2014. jan. 30. 15:18
 1/4 schumilex55 ***** válasza:

Letiltatod a telefont a szolgáltatóval vagy nem is tudom hogy lehet még (imei alapján azt megcsinálják) és akkor nem lehet használni.

A kártyát gondolom már letiltattad.


A telefon már nem lesz meg ha engem kérdezel, akármit is teszel. Mert a helyzetét max bírósági végzésre mérnék be azt hiszem. (Ki leszek javítva ha nem igaz xd)

2014. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jobban kéne rá vigyázni. mi lenne , ha lenne egy LG G2-d és azt "hagytad" volna el? amúgy meg, ja le kell tiltatni szolgáltatóval IMEI szám alapján
2014. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A kártya tiltva lett még aznap!

A telefon független volt, Németországból.

Az ellopás körülményeit illetően meg diákként dolgoztam a tescoban és az öltözőből vitték el aminek meg olyan jó volt a zárja, hogy lakattal együtt egy 3 éves 2 másodperc alatt kinyitja!

Jelenleg egy LG L9 2 készüléket használok, remélem ezzel nem járok hasonlóan :D

2014. jan. 30. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
hát inkább legyen nálad, az a biztos hely, ha lehet.
2014. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!