Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A történtek :egyik nap a...

A történtek :egyik nap a telefonom beleesett a vízbe. Nagyon megijedtem és az alábbiak történtek : Valakinek van ötlete, történt már vele hasonló dolog?

Figyelt kérdés
rendesen elsötétül a képernyő, ahogy kell, de körülbelül 2-3 másodperc múlva kivilágosodik, feloldódik a telefon. Legalábbis csak odáig oldódik, hogy, , húzza végig az ujját a kijelzőn a képernyő feloldásához ''. Ezután egy idő múlva újra elsötétül. Ezt egy ideig csinálja majd abbahagyja, de ha újra feloldom a telót, újrakezdi. Ha valakinek történt már hasonló eset és leírja tapasztalatait, véleményét, nagyon hálás lennék .! 14/L (valakinek történt már hasonló eset? ) történtek :egyik nap a telefonom beleesett a vízbe. Nagyon megijedtem és gyorsan szétszedtem, és belül kitörölgettem. (A szüleimnek nem mertem szólni, engem érzem, nagy hiba volt, gondoltam megpróbálom megoldani magam). Minden probléma (pl:a telefon önálló életet élt) megoldódott, kivéve egy. Ez pedig az, hogy mikor lezárom a telefont, akkor rendesen elsötétül a képernyő, ahogy kell, de körülbelül 2-3 másodperc
2014. febr. 13. 23:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést rosszul lett összerakva, telefonról nehéz, a kérdés elejében van a lényeg.
2014. febr. 13. 23:33
 2/8 anonim ***** válasza:

Kicsit össze-vissza fogalmaztál, de...

Itt már nincs mit tenni. Vagy magától abbahagyja (kiszárad), vagy marad ilyen, esetleg nemsokára beadja a telefon a kulcsot. Nagy hiba volt, hogy nem hagytad 2-3 napot száradni, de a szétszedés és törölgetés nem volt rossz ötlet.

2014. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy gyári visszaállítást. Esetleg egy szoftver javítást ha a gyártód ad rá lehetőséget (pl sony telefonoknál Sony Update Service-ben lehet a szoftvert újra húzni). Ha nem jó így sem, akkor szervíz, de a garanciád az ugrott.
2014. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem szedted ki azonnal az akkut, már vége van, nem lehet csak alaplapcserével javítani
2014. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kuka.Ott b. sztad el hogy nem szedted szét rögtön és nem hagytad 3-4 napot rizsben száradni.A víz jóeséllyel tönkrevágta a belsejét.
2014. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor szervizzel érdemes próbálkozni?
2014. febr. 14. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:
nem, kidobott pénz volna, nem éri meg javíttatni, mert mindent ki kellene belőle cserélni
2014. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig szerencsére semmi baja nincs csak ez a villogás,akkor ezek szerint ez marad?:(
2014. febr. 15. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!