Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg perverz dolog ilyen,...

Tényleg perverz dolog ilyen, és hasonló képeket feltenni fb-ra? Volt itt egy hasonló kérdésem, és az egyik okos feltette a képet fb-ra, hogy úgymond kitoljon velem. Lehet valami hátrányunk ebből? (olyan kép is volt, amin pucér a drágám)

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 15:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2013. dec. 3. 15:14
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem de ami egyszer fel kerül az internetre az örök életre fent marad. Szóval olyan tudatba tegyél fel képet, hogy ha egyszer felnő a gyerek se legyen ciki ha valahogy ki keresi, főleg az adatgyűjtő facebookon..
2013. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Még a kérdést sem értem!miért lenne baj a gyermeked édes képeit feltenni?Azt teszel fel amit jónak látsz.
2013. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3as! Kérdeztem itt, hogy tényleg nagyon lányos-e a kisfiam, és egy olyan képet töltöttem fel, amint meztelen, bár nem látszik a "lényeg". Erre az egyik válaszoló elhordott minden agyamentnek, meg hogy sok perverz a nyálát fogja csorgatni a babámra, és feltette a képet fb-ra... Tudom én, hogy olyat töltök fel, amilyet akarok, csak azóta sem hagy nyugodni a dolog.
2013. dec. 3. 15:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlott pucér képett felrakni kisgyerekről...

Aztán ha valami pedofíl állat erre fog majd racsnizni??

Szép és aranyos képeket bármikor fellöhetsz, de ilyen "apa fürdeti" jellegű képek nem a legjobb, meg szerintem az már személyes magányszféra.. meg minek mindent kitalálni az életedből? senkinek sem lesz jó

2013. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
3-as vagyok! :) Köszi a kiegészítést.Így már értem.Először is nagyon helyes a kisfiad és semmi lányos dolog nincs a pofijában.Kimondottan fiús!A másik meg az hogy a fb-on tudod jelenteni és töröltetni a képet ha valaki volt olyan aljas és a Te kicsidet kitette.Legalábbis így tudom.Nem lesz hátránya belőle,nagyon felháborítónak tartom az esetet és biztos nem hagynám szó nélkül.
2013. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már annál a kérdésnél is kifejtettem, hogy meztelen képet nem szabad feltenni a netre, pláne ide. Hogy miért? Mert sok a beteg ember. Ugye nem kell magyarázni? Ne haragudj, de ha egy kicsit gondolkodtál volna, akkor eszedbe sem jutott volna ide meztelen képet feltölteni. Most már késő.
2013. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7es. Igazad van, aniv voltam, azt gondoltam, hogy semmi nincs egy pucér babában, és tényleg az én hülyeségem, csak nem értem, ha az illető nem ilyen beteg állat, akkor minek kellett feltennie a képet fb-ra? mindegy, késő már, de akkor sem értem..
2013. dec. 3. 16:14
 9/13 A kérdező kommentje:
*naiv
2013. dec. 3. 16:14
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként én könnyen el tudom képzelni, hogy nem tette fel, csak nagy volt a szája. Vagy megtaláltad a képet? Ne rágd ezen magad, tanultál ebből és kész. 7. vagyok
2013. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!