Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilenak mennyi ideje van...

T-mobilenak mennyi ideje van jogilag a hibás telefont megjavíttatni?

Figyelt kérdés
Két hetet vártam a telefonra, mert teljesen meghalt egyik pillanatról a másikra, aztán olyan állapotban kaptam kézhez hogy a védő fólia amit rátettem agyon volt karcolva, a telefon több része ragadt a dzsuvától és tele volt karcokkal. Ott hagytam, azt mondták visszaküldik. Nem tudjátok mennyi idejük van kicserélni vagy megcsinálni a telefont? Ez már felháborító. Fizetem a több mint havi 10 ezret a részletet meg az előfizetést és itt vagyok telefon nélkül. -.-
2014. febr. 18. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
1 hónap.
2014. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb szolgáltató ilyenkor cserekészüléket ad helyette!
2014. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Minden üzletben kérhetsz cserekészüléket. Mondjuk ezek többnyire hívásra és smsre alkalmasak maximum.
2014. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!