Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri lecserélni iphone 4-es...

Megéri lecserélni iphone 4-es telefonomat samsung galaxy s3-ra?

Figyelt kérdés
nagyon unom már az iphonekat 5 év után már olyan semmis ugyan az az új szoftver meg undorítóan néz ki (nőknek jó férfi kezébe elég ratyesz) na mindegy és most nagyon megtetszettek az galaxyk főleg az s3 megéri megvenni és a fiók mélyére rakni az iphonet vagy ne ??? és ha lehet indoklást is mondjatok köszönöm szépen !
2014. febr. 18. 16:55
1 2
 11/16 Worest ***** válasza:

Teljesen megéri.

Az Iphone 4-ben 2x800mhz processzor van, az S3-ba 4x1400mhz, Iphone 4-ben 512mb ram, S3-ban 1GB.

Teljesen megéri, és 3.5" után megváltás lesz a 4.8".

Élvezhetőek a játékok rajta, igaz, régi a GPU-ja, de a mai játékokkal is még elbír. Néha akadozni fog, kedves Android miatt.

Viszont ha S3 LTE-re szeretnél beruházni, akkor egy akadást nem fogsz látni.

Sok sikert.

2014. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Saavedro ***** válasza:

1. Nem is kétmagos az iPhone 4.

2. Attól, hogy 2x annyi a RAM, még lehet a szoftver elbszott.

2014. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Worest ***** válasza:

Én nem is mondtam azt, hogy nem fog baszakodni.

Fagyni, laggolni fog, ahogy előbb megemlítettem, de akkor is jobb, mint az Iphone 4.

Egyébként bocsánat, de én a 4S-t néztem, és nem a 4-et, valóban a 4-ben nem dual-core van.

2014. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
S3 ba jobb cuccok vannak... de mégis... egy Android SOHA nem lesz jobb egy Iosnél... Igaz gyorsabb az s3 mert jobb cuccok vannak benne... de szerintem gusztustalan az egész android... csúnya, na de persze kinek mi tetszik de akkor meg a samsung köztudott hogy másolja az Apple-t:) :D
2014. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne játsszd az applefanboy-t :)
2014. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nemjátszom:) Ez az igazság:) (most miért?:D Mindenki tudja hogy a samsung kopizik:D hamarosan az Touch ID-t fogja lekopizni:D
2014. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!