Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyikről mi a véleményetek?...

Fkmhnozhő kérdése:

Melyikről mi a véleményetek? Melyiket válasszam és miért? Samsung Galaxy s4, Samsung Galaxy Note3, Lg G2, Sony Xpéria Z1, Iphone 5s, Nexus5, Samsung Galaxy 5s, Sony Xpéria Z2

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is döntsd el, hogy iOS vagy Android.

Ha iOS akkor nem túl nagy a választék, ha Android akkor nehéz kérdés.

Amit ne válassz:

- Xperia Z1, indoklás: van egy-két hibája (leginkább a kijelző), amit a Z2 kijavított

- SGS4: már túl régi, többihez képest minden téren rosszabb

- Galaxy S5: ez meg csak egy Galaxy 4S, szinte 0 újítással (Xperia Z2-re is rá lehetne fogni, hogy az csak a Z1S, de azért ott tényleg a Z1 hiányosságait pótolták, S5-nél ami rossz volt az most is rossz, csak erősebb a hardver)


Aztán hogy Z2, G2, Note 3 és Nexus 5 közül melyik az rajtad múlik.

Összességében Nexus 5 a legjobb, ezt leginkább csak azzal indokolnám, hogy egy Nexus.

Viszont ha nagyon fontos a kamera, akkor ez a leggyengébb láncszem.

Ez sajnos az aksiról is elmondható, az N5-be van a legkisebb aksi, és igaz, rossznak nem mondható az aksija, hanem átlagosnak, de sajnos az átlagos aksi egyenlő a rosszal (4-5 óra aktív használat).


Ha nem N5, akkor én Xperia Z2-t választanám. Szoftveresen ez áll a legközelebb a stock Androidhoz, nem néz ki olyan undorítóan, mint egy TouchWiz vagy az LG szoftvere, ezen kívül a telefon vízálló (csak ez miatt nem venném meg, de semmiképp sem hátrány, néha biztos jól jönne), maga a telefon kinézete is a legjobb a többi közül szerintem, a kijelzője a legszebb nem csak a többi közül, hanem talán az összes létező mobil közül, sztereó hangszórók a telefon előlapján (HTC One óta amelyik mobil nem ilyen hangszóróval jön azt kicsit le is nézem), és még pár dolgot lehet kihagytam.


Note 3 akkor jó, ha az 5-5,2"-es kijelző neked kicsi, és neked 5,7"-es kijelző kell. Ha az S-Pen-t ki tudod használni, akkor szintén nagyon jó választás.


LG G2 jó telefon, de nincs különösebb ismertetőérve, ami miatt mindenképp csak ezt a telefont ajánlanám valakinek.

2014. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem G2 éri meg legjobban árban és tudásban is az előző válaszoló egy gyökér mertazt hiszi tud is valamit róluk

Szóval LG G2

2014. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem Galaxy S4-em van és teljesen meg vagyok elégedve vele. Nem vagyok technika guru, úgyhogy csak mint tulajdonos nyilatkozhatok róla... De tapasztalataim alapján könnyen kezelhető, gyors, az aksi kitűnően helytáll, a kamera pengeéles képeket készít, a játékokat mint a szél, úgy viszi, audió ügyileg szintén kifogástalan, ráadásul jó nagy a tárhelye is. Lehet, hogy elfogult vagyok, de nem találok benne hibát.
2014. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10%

#2


Biztos vagyok benne, hogy többet tudok az összesről mint te.

Abban is közel biztos vagyok, hogy neked LG G2-d van, és ez miatt véded amennyire csak tudod.


De amiben mindenki biztos lehet, hogy én az összesnél megindokoltam miért is jó, kinek jó, te meg semmit sem írtál.

Szóval vagy embereld meg magad, és írj úgy, mintha elmúltál volna már 14 éves, vagy ha nem segítesz a kérdezőnek, akkor inkább ne is írj egyáltalán.


#3


S4 sem lenne szar (ha valakinek tetszik a Samsung, nekem pl. ingyen sem kéne, de ez személyes ízlés kérdése), de a többi telefonhoz képest egy generációval régebbi, ha jóval olcsóbb lenne, mint az újak, akkor még érdemes lenne azt is megfontolni, de annyival nem jobb árban, hogy az miatt a régebbit vegye valaki.

2014. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!