Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon jó kamerájú mobil...

Nagyon jó kamerájú mobil kellene. Sosem volt még okostelóm. Melyik legyen?

Figyelt kérdés

Erről a listáról tudok választani: [link]


A 2 év hűséges, bruttó árat próbálom 25 ezer alatt tartani (de ha nagyon nem megy, legyen 45 alatt...)


A lényeg: imádok fotózni, de a fényképezőgépem olyan böhöm, hogy nem cipelem magammal. Olyan mobilt szeretnék legközelebb, ami egyben egy nagyon jó minőségű fényképező is, vakuval, éles képekke, mélységgel stb. ÉS: a képek tárolása is legyen logikus, mert láttam olyat, hogy mindnek ugyanazt a fájlnevet adta, így ha átküldte az ember számítógépre, egyenként kellett nekik számot adni.... Őrület.

Szóval teljes értékű fényképezőgép legyen.


Ezen kívül netezésre használnám (wifi), youtube-on filmet nézni (ha lehet le is tölteném), gyakorizni :) , SMS, esetleg Skype, GPS (lehet ingyen??), RÁDIÓ...


NEM facebookozok, nem játszom, nem tölteném be az e-mailjeimet (csak online nézném a fiókot).


Amit a listán feltételezek, hpgy szóba jöhet:

LG optimus L7

LG Optimus L7 II

Samsung Galaxy Trend plus

Samsung Galaxy Ace 2

Samsung Galaxy Fame

Samsung Galaxy Trend

SONY Xperia M

Sony Xperia J

Telenor One touch S



Nő vagyok, és nem vagyok jártas ezekben. Tudtok segíteni?



2014. márc. 4. 04:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezeket mind elfelejtheted... ha fotó a mérvadó akkor a Nokia valamelyik felső kategóriás lumia készüléke..

Olyan elvárásod van fotó szinten, amit a mai okostelefonok kamerái még nem tudnak..

2014. márc. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél jó nagy kamerájú telót és kész.
2014. márc. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Saavedro ***** válasza:
Ezek közül az Xperia M a legjobb és szerintem neked is feltűnt, hogy ezen van kameragomb. Bár a képei nem olyan jók, a 3X.000-es kategóriába belefér. LED van rajta, vaku nincs.
2014. márc. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zakathol ***** válasza:

A 'mobiltelefon' és 'éles kép', 'mélységélesség', 'minőség' kifejezések egy mondatban mindig nevetésre késztetnek.


A telefonok nem csak elektronikailag, de még OPTIKAILAG sem alkalmasak jó minőségű képek készítésére. Ez igaz a Nokia 40Megapixeles 1020-asára és az általad felsorolt olcsó kacatokra is.


Ha fényképezni akarsz akkor fényképezőt vegyél, és vegyél mellé egy eldobható nyomógombos telefont 2 év hűségidőre 0 forintért.

2014. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a meglátásaitokat!
2014. márc. 4. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!