Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tegyem tönkre nyom...

Hogyan tegyem tönkre nyom nélkül a telefonomat?

Figyelt kérdés

Ősrégi telefonom van. A képernyője be van törve és már annyira régi, hogy hangot nem ad ki, így mikor hívnak akkor csak rezeg. Anyukám szerint használjam ki és addig nem kapok új telefont ameddig tönkre nem ment. Szeretném vízbe "fojtani" a telefonom. Észrevehető? Szóval kikapcsolnám és bedobnám a vízbe aksi és SIM kártya nélkül. Utána megtörölném és mondanám anyumnak, hogy nme akar bekapcsolni a telefonom.

Vagy ha valaki észrevehetetlen gyilkolási módot tud a telefonokról akkor az írja le kommentbe. Köszöntem :)


2009. dec. 13. 10:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

a mikróba betettem aksi nélkül. Semmi baja

kidobtam az ablakon. Semmi baja

rácsesztem kalapáccsal. Reccsent és egy centit tovább repedt a kijelzője.

Most épp 2 napja áztatom az aksiját egy pohár vízben. Utána beleteszem a telóba és panaszkodom, hogy nem indul a telóm. Az aksit úgy se szedik szét és látják meg a vizet.

Jól teszem?

2009. dec. 14. 20:09
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez brutál...

Az aksit külön ki lehet cserélni! Vigyázz, nehogy anyád vegyen egy másikat!

Hát, nagyon fura, hogy a mikró se... Esetleg, ha ennyire pusztítani akarsz, akkor próbáld meg a mágnest. De több, mint érdekes ez a telefon... Az akkut nem szedik szét, de szerintem nagyon belefolyni sem tud a víz. Bár ki tudja.

2009. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Most neztem, a Cegledi tescoban lehet veni lowend vodas mobilt 2K ert. :P Nem a kozelben laksz veletlenul?
2009. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%

ma 19:37

én ceglédi vagyok..xD

2009. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem Cegléden lakok :D Pakson és Pannonos vagyok :D
2009. dec. 16. 14:56
 16/22 anonim ***** válasza:
12-13 20:14; ha mágnes mellé teszed a telefonodat, akkor a telefonban lévő vezetékeket a mágnes vonzza. Hiszen a vezeték belsejében fémdrót van). Ezt használhatod tévével, monitorral, és bármiféle kijelzővel. xD
2009. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
előző vagyok, 20:44
2009. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Megérte mert egy új iPhone gazdája vagyok :)
2010. febr. 14. 11:36
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

woow..lerobbant telorol iphone?:O:O:O:D

Jol csináltad kérdező..hogy sikerült tönkretenned és megkapnod az iphonet?:O:D:D

2010. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Anyum pontosna tudta, hogy minden álmom egy új iPhone. Persze nem győzködtme róla, mert esélytelennek tarottam az egészet. Mikor bevittük a telefonboltba ahol vettük a telefont (régen azért vettünk olyan telót, mert akkor pont olyan akció volt, hogy 20.000-ért 5 év garancia) és ez az utolsó év amikor bevittük elküldték szervizbe és közölték, hogy ez bizony úgy ment tönkre, hogy a farmerzsebembe lehetett és megizzadhattam és esetleg beázott és tönkrement tőle (egyébként a mikrós módszert használtam) anya az hát k*urva ideges lett hazamentünk és kicsit csalódott voltam, mert egyből új telóra vágytam. Eltelt pár nap és anya mondta, hogy talált egy hirdetést a ******-n és, hogy még mindig vágyok-e arra szutyok Ájolófónra (ahogy ő mondaná) és felcsillant a szemem. Közöltem, hogy nagyon örülnék neki. A hirdetésre jelentkeztünk és kiderült, hogy a hirdető apukám legjobb barátja volt 20 évig így kb féláron megkaptuk a telefont szóval 45.000-ért kaptam egy vadi új ájolófónt :)

És az is közrejátszott még, hogy születésnapom közelébe voltunk :)

2010. márc. 11. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!