Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tegyem tönkre nyom...

Hogyan tegyem tönkre nyom nélkül a telefonomat?

Figyelt kérdés

Ősrégi telefonom van. A képernyője be van törve és már annyira régi, hogy hangot nem ad ki, így mikor hívnak akkor csak rezeg. Anyukám szerint használjam ki és addig nem kapok új telefont ameddig tönkre nem ment. Szeretném vízbe "fojtani" a telefonom. Észrevehető? Szóval kikapcsolnám és bedobnám a vízbe aksi és SIM kártya nélkül. Utána megtörölném és mondanám anyumnak, hogy nme akar bekapcsolni a telefonom.

Vagy ha valaki észrevehetetlen gyilkolási módot tud a telefonokról akkor az írja le kommentbe. Köszöntem :)


2009. dec. 13. 10:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%
Én fogtam a régi tellóm, és kitéptem egy áramkört, de visszaraktam... (elég instabil volt már a telefon) betörtem a képernyőjét és az ágyam mellé raktam! Azt mondtam amikor "kerestük" h: betört a kijelzője biztos amikor hívott valaki (felhívtam magam-> nem fogadott hívás) és a rezgéstől ráesett az ágy szélére. A belseje meg tönkrevágódott... De még elindult csak kb 30 percig bírta... Másnap apám jön haza: "maguk rendeltek egy iPhone 3Gs-t?" :D
2010. okt. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
énis igy voltam egy régi sony ericsonnal,bármit csináltam jó volt,a 3. ról a betonra dobtam,háááát darabokba ment :D
2013. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!