Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szóval arról lenne szó, hogy...

Nincsnév33 kérdése:

Szóval arról lenne szó, hogy kaptam egy telefont három napja. akitől kaptam, az egyszer feltöltötte, mert ugye egy t-mobilos boltba vette, és hát fel kellett tölteni, megnézni, hogy jó-e. Folyt alul?

Figyelt kérdés

beex m1 es telefonról lenne szó, igazából szoktam nyomkodni tényleg, de iszonyat gyorsan lemerül, lefagy. a lemerülés bőszít engem nagyon, hogy felrakom töltőre, két és fél óra használat, és lemerül.

nem tudjátok hogy mitől van, vagy hogy lehet helyre hozni? felesleges futó programokat már leállítottam. akárhova megyek, kénytelen avgyok vinni magammal a töltőt, mivel akkor is merül, amikor hozzá se érek .



2014. márc. 5. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt se tudni milyen telefon, mennyi idős az aksija, azt se hogyan használod..

Amúgy nem lehetlen, hogy 2 és fél óra alatt lemerül.

Ha nagyom akarom, az enyém is meg tudja adni magát ennyi idő alatt, persze nem akarom..

2014. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
leírtam, hogy beex m1 es:) van hogy pouzok, de igazából a kamerát használom sokat, meg a wifit, ha olyan helyen vagyok.
2014. márc. 5. 17:32
 3/6 A kérdező kommentje:
a telefon február 26.lett véve nekem egy t mobilos boltba:)
2014. márc. 5. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Aktív használat mellett ne várj túl sokat egy ilyen telefontól. a 2,5 óra kb reális. 1500mAh az akksi, ha jól láttam...
2014. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A wifi sokat leszed ha bekapcsolva marad, bluetooth dettó. Érdemes ezeket kikapcsolni, amikor nincs csatlakoztatva eszköz. Nálam még az adatforgalom is szünetel ha nincs szükségem rá.
2014. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)!
2014. márc. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!