Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a sony...

Mi a véleményetek a sony xperia L-ről? Inkább iphone 4s, vagy xperia L?

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 16:18
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom összehasonlítani, de nekem egy 34gb-os iphone 4s-em van, és maximálisan elégedett vagyok vele. Jó szívvel tudom ajánlani.
2014. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem Xperia L-em van. Egyszerűen imádom. Amikor vettük nekem pont az iphone 4s-re fájt a fogam, de az ára azért különbözik a két telefonnak...Őszintén nem bántam meg.:)
2014. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nagy Sebestyén válasza:
Én nekem egyik se volt még (nekem telenor smart touch mini-m van megvagyok vele elégedve) na ,de n az xperia L-et ajánlo
2014. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még egyik se, de az Xperia L sokáig álomteló volt, szerintem nagyon szuper, hardveresen oda-vissza veri a 4s-t. Az iPhone-ok nem érik meg az árukat, ott valójában leginkább az Apple márkanevet kell megfizetni, de hardveresen közel sem tudnak annyit, csak nagyon túl vannak árazva! Ráadásul Androidra rengeteg hasznos alkalmazást lehet letölteni, és az Xperia L ár-érték arányban is nagyon megéri!
2014. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!