Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tablet. Lefagyott, mit csináljak?

Tablet. Lefagyott, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy tab.2

Nem reagál semmire, világit a képernyő se a lezár/felold gombra se semmire. Tiszta meleg. Mit tudnák csinálni? Koszonom.



2014. márc. 18. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam akkor melegszik, ha letöltött frissitéseket és telepíti, vagy akkor, ha nem biztonságos wifire megy fel, az AVG Free Scan ellenőrzést indit. Kapcsold ki, pihentesd, aztán ha kihűlt, próbáld meg bekapcsolni. És telepítsd rá védelmet, pl. ezt. [link]
2014. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

"feküdj" rá a kikapcsológombra, 1 perc elég, ha nem történik semmi (ha igaz röccen egyet, ha kikapcsolt).

Ha erre nem reagál, akkor megvárod amíg lemerül, feltöltöd és bekapcsolod, nagy valószínűséggel menni fog.

Ha netán látsz valahol egy reset feliratot, netán csak egy lyukat, gémkapocs segít...

Több ötletem nincs.

2014. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Igen AVG van rajta.
2014. márc. 18. 21:14
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! SIKERÜLT! Tartottam a feloldó/lezáró gombot olyan 30 mp.-ig talán még annyi sem. És olyat csinált mintha ki lett volna kapcsolva és most bekepcsolna. Köszönöm mind kettőtöknek! :-)
2014. márc. 18. 21:17
 5/13 anonim ***** válasza:
AVG Free Android ma kapott egy nagyobb frissitést, nálam azért melegedett délután, egy percre le is fagyott, de aztán nem volt vele gond. Viszont elindított egy automatikus ellenőrzést. Nálad is ez okozhatta. (Ez is Samsung Galaxy Tab2, majdnem egy éves, komoly baja még nem volt).
2014. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5.! Lehetséges. Köszönöm. :-)
2014. márc. 18. 21:57
 7/13 anonim válasza:
Nekem samsung galaxy tab 3-am van és az is szokta csinálni. Javaslom ilyenkor mikor lefagy nyomd a bekapcs/kikapcs gombot 10mp-ig és bekapcsol.
2015. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nos, az volt a baja, hogy túlmelegedett, vagy micsoda. Szervizben is volt. Azóta már működik. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. márc. 28. 11:55
 9/13 anonim válasza:
Köszönöm! Nekem is bejött. Teljesen baparáztam.
2016. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Mesterrome Player válasza:

KÖSZÖNÖM SZÉPEN! :)

NEKEM IS EZ VOLT A BAJ ÉS MEGOLDÓDOTT!

2016. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!