Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s, BlackBerry Z10...

Iphone 5s, BlackBerry Z10 vagy Nexus 5?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem igazán lehet olyat mondani, hogy ez a legjobb, de tapasztalatok is érdeklenének. Köszönöm a válaszokat !

2014. márc. 19. 17:35
 1/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
7%
5S > Nexus. BlackBerryt akkor vegyél, ha a készülék elengedhetetlen számodra munkához.
2014. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 b95 ***** válasza:

Sikerült 3 teljesen eltérő telefont írnod. :D

Valószínűleg mindenki azt fogja ajánlani, amilyen neki van, vagy legalábbis az azzal megegyező rendszert futtatót.

Én mindenesetre, mint Z10 felhasználó, azt ajánlom, mert a rendszer és annak a felülete rendkívül jól el lett találva.

A rendszer atomstabil, rendkívül gyors, élmény használni. :D

A kijelzője pedig gyönyörűszép, 4,2"-es HD felbontású! A színeket korrektül jeleníti meg, a színhőmérséklet is rendben van, és teljesen pixelmentes!

A kamerája is jó. Nagyon szép makró felvételeket lehet vele lőni, illetve a vaku is erős.

A böngésző illetve a többi gyári alkalmazás is nagyon jó. A SmartTags alkalmazást szintén kiemelném, ez ugyanis egy sokoldalú vonalkód/QRkód/NFC app.

A mobilarénán van róla teszt, érdemes elolvasni, mert ott részletezik az összes szoftveres extrát! :)

A BB App World-ben ugyan nincs sok alkalmazás, de lehetőség van Androidos appok telepítésére. Ezt vagy a Yandex.Store-ről vagy „apk-vadászattal” tudod megoldani.

2014. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Z10 re szavaznék, stabil rendszer, kompatibilitás, cserélhető akku és memóriakártya hely. Micro hdmi csatlakozó, adnroid apk futtatás. 2-3 db z10 is kijönne egy új 5S árából(attól függ hol veszed)
2014. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Z10 tapasztalat:

Az előző frissítás óta (kb Február 10)-óta nem volt kikapcsolva, újraindítva és tökéletesen megy, és ami a leglényegesebb: nem csak "munkára" jó, ez már több mint a régi bleki.

2014. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

BB sem rossz, de iPhone és Nexus azért csak jobb, elsődlegesen azok közül választanék a helyedben.

Hogy melyik a jobb, arra nincs objektív válasz, valakinek az egyik tetszik X ok miatt, valakinek a másik Y ok miatt.


Nekem mind hardveresen jobban bejön a Nexus 5 (hardver alapján igazából a nagyobb kijelzőt értem, azzal nem is foglalkozok, hogy melyikben milyen SoC van meg mennyi RAM meg ilyenek, mert csúcskategóriában hülyeség ezt nézni, mindkettő nagyon erős), és szoftveresen is, de ha megkérdeznéd egyik haverom akkor ő az iPhone-t ajánlaná, mert ő a 4"-es kijelzőt szereti (vagyis csak azt hiszi) és amióta van iOS-t használ.

2014. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5s tapasztalat:

Szerintem jelenleg a legjobb telefon a piacon, tökéletesen működik nekem... volt már más fajta telefonom is, egy sem volt még ilyen jó.

2014. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyi pénzért legyen is jó :)
2014. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!