Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Visszacserélik ilyen kifogások...

Visszacserélik ilyen kifogásokkal a telefonom?

Figyelt kérdés

Vasárnap vettem a T-mobile-nál egy Sony Xperia SP-t, és van pár tünete, igaz hogy nem olyan életbevágó, de engem mindenesetre zavar.

Először is, van az előlapi hangszóró, amit a fülünkhöz teszünk:

[link]


Úgy képzeljétek el, hogy a piros csíkon belülről jön a hang, csak ezen a kicsin, ahol nincs bekarikázva, ott pedig alatta fekete, nem lyukacsos, mintha le lenne csúszva egy kicsit a jobb alsó sarokba a hangszóró.

Hallom, de azért mégis halkabb egy cseppet.


A másik a hátlap:

[link]


Itt a jobb oldali karikázásnál ugyan rá kattan a telefonra, de nem illeszkedik, és így nyomogatni lehet, és kattog is egy nagyon picit, a középső karikánál pedig üreges, be lehet nyomni, vagyis üreg van az aksi és a hátlap között, és az is kattog, és idegesít ha hirtelen felveszem a telót valahonnan, vagy fogom, és csöppet mozog a kezemben, amíg húzgálom az érintőjét.

Ezek után adnak újat, vagy ezeket nem számítják?



2014. márc. 19. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A T-Mobil e tekintetben nagylelkű. Vidd vissza készüléket, mutasd meg a hibákat, és orvosolni fogjáK.
2014. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon apró hibák ugyan, ha valaki nem látja, hogy a hangszóró olyan, az nem is veszi észre például, viszont a hátlappal nem tudom mi van, mert az sem akadályoz, csak idegesítő

Szerinted erre mit lépnének?

2014. márc. 19. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! A hangszóró nincs elcsúszva, az ilyenre van csinálva. Hátlap is ilyen szar lehet mindegyiken, nekem is ezt csinálja, de ha nem nyomkodod erősen akkor nem kattog.
2014. márc. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:
Mindenképpen megéri bevinni, legalábbis a hátlap gondok miatt. A pénzedért tökéletes áru jár.
2014. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen én is ebbe vagyok, hogy ennyi pénzért normálisat!

Második: De mosz képzeljük el hogy van egy téglalap alakú hangszóró, a jobb alsó sarokban lévő negyedén a téglalapnak, azok a pici lyukak valóban lyukasok, hogy ott adja a hangot, de miért pont egy negyed, mikor az egész téglalap alapból pici, meg pont a negyede, a maradék háromnegyede le van fedve. Ez fura nekem hogy a sonynak ezen fog múlni minden.

Szerintetek?

2014. márc. 20. 18:33
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

Ha jól emlékszem, az X8-nál is csak felében volt ott a hangszóró a luknál. Ez van, a házat és a belsőt más, más szempontok alapján tervezte. A hangszórónak odabent asszimetrikusan volt helye, a házon meg hülyén nézne ki a félretolt nyílás.

Ha halknak tűnik, nem ettől van, a nyílás szükséges mérete tervezve van.

2014. márc. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!