Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most mit csináljak? (többi...

Most mit csináljak? (többi lent) Az érthetetlen megfogalmazásért előre is bocsi.

Figyelt kérdés
htc desire 500 telefonom van és egyik nap kiesett a kezemből.nagyon megijedtem,de szerencsére nem volt semmi baja,ám mostanra látszódik,a képernyőm félberepedt.nagyon csúnyán néz ki és félek,hogy ez tovább repedezhet.neten nézegettem kijelzőcserét de sehol semmi.mit csináljak?ti nem tudtok nekem olyan oldalt mondani ahol tudnának ilyennel foglalkozni?vagy menjek be a legközelebbi szervizboltba és kérdezzem meg hogy most ezzel mit lehet kezdeni?a garancia ilyet is fedez?

2014. márc. 21. 22:03
 1/1 Tengor ***** válasza:
A garancia nem vonatkozik a törésre. Szervizben megcsinálják jó pénzért, de ha nem márka szervizbe viszed, akkor onnantól ugrik a teljes garancia róla.
2014. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!