Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most Apple Iphone...

Megéri most Apple Iphone 3Gs-t venni?

Figyelt kérdés

Friss az operációs rendszere? Jól futnak rajta a mostani alkalmazások? (Pl. FB messenger, Instagram, böngészés)

Első sorban Wifiel használnám, mennyire gyors úgy?



2014. márc. 24. 09:06
1 2
 1/11 Zakathol ***** válasza:
73%

A kérdéseidre szép sorban:

Nem. Nem. Amit le tudsz rá tölteni Appstore-ból az azért fut rajta. Wifiel olyan gyors, mint a net amit a wifi megoszt.


3Gs-t én nem vennék. Nincs már szoftver-támogatás rá (nem adnak ki frissítéseket rá), az oprendszere már elég régi, ráadásul maga a konstrukció is egy elavultnak tekinthető konfiguráció. Csak azért mert Apple logo van a hátulján, még nem jobb, mint más telefon.

2014. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
nem. 5 éves telefon. elavult rendszer, elavult kijelző, lassú. 4S alá nem adnám, már az is gombokért megy.
2014. márc. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Attól, hogy valami régi, és nem frissítik, vagy nem annyira trendi mint a legeslegújabb sznob dolgok, attól még lehet jó.

Ezt neked kell tudnod mire használod. Ugyanis a legtöbb ember arra használja a telefont, hogy önmagát vagy a kutyáját fotózza, avagy telefonáljon és böngésszen vele.

Ehhez pedig nem kell űrtechnika. Sőt, alma sem a hátlapra.

Minden az áron és az igényeiden múlik.

2014. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A készülék az ára, és a márka miatt tetszett meg. Új Iphone-ra sajnos nincs pénzem. Az Apple telefonokról csak jót hallottam.

Nekem leginkább telefonálásra kellene, emellett az lenne fontos, hogy Facebook-on elérhető legyek. (majdnemhogy sms helyett használom)

A mostani telefonom nagyon lassú, pedig új, androidos.

2014. márc. 24. 10:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy WP8-as telefont. Azon is van Facebook, Instagram-ból is elérhető már béta verzió.
2014. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Oké, de a WP8 nem IOS. És ezek szerint az illető csak IOS-t akar.

Bár az tény, hogy egy 3Gs áráért egy jó WP8-asat lehet venni.


Kérdés, hogy használt vagy valahonnan szerválsz egy újat? Mert ha használt, akkor nem éri meg. 1 max 1,5 év és kapitulál a benne levő elektronika. Mondjuk a wifi. Ha új, akkor bírni fogja egy ideig.

De az előtem írónak igaza van. 4S Alá nem igazán éri meg menni. Sőt, én inkább 5 alá se mennék már.

Nem vagyok IOS tulaj, nincs Apple cuccom, de én pl hosszútávon gondolkozom telefon ügyben.

2014. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előzővel, nekem kb 3éve atomstabilan működik, semmi baja, és már én is használtan vettem.

A kérdésre reagálva:

Ahogy itt többen írták, először gondold át hogy mire fogod használni. Ha kell a legfrissebb szoftver (jelenleg 7.1), a legújabb alkalmazások, játékok stb akkor minimum 4S , de inkább 5.

De ha simán csak szükséged van egy jó kis telóra, amit élmény használni, pörög rajta a Viber, a Facebook, és a Twitter, stabil a wifije, és jól szól a zenelejátszója, sőt a fotókat is normálisan lehet benne rendszerezni, akkor vedd meg. Nem fogsz csalódni

2014. márc. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, egy szutyok!!!

Kétszáz éves op rendszer!

Nemfut rajta fól semmi!

És annyira gxors hogy semennyire!

2014. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél Androidot, aztán máshol trollkodj !!!
2014. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Zakathol ***** válasza:
#9: Bocs, hogy offolok, de hol állította, hogy az android jobb? Azt mondta hogy a 3Gs egy elavult konstrukció.
2014. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!