Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik ilyen IMEI kereső?

Létezik ilyen IMEI kereső?

Figyelt kérdés

Vettem használtan egy xperia met és nagyon szép állapotba van de az ára csak 25 ezer volt.

Akitől vettem azt mondta ő is csak úgy beszámolta a telefont valakitől.

Dobozt nem adott hozzá csak töltőt meg headsetet.

Na olyan IMEI kereső hogy ha beírom az IMEI számot akkor kiadja hogy a készülék mikor volt vásárolva és kilett e fizetve .


2014. ápr. 8. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs.

Aki kétes üzletekbe bonyolódik, az bizony vállalja a kockázatot is. Szinte biztos, hogy lopott amúgy.

2014. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A csávó amúgy használt telefonokkal üzletel.
2014. ápr. 8. 20:14
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor meg biztos. simán lehet orgazda. :D
2014. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor most mi a f..szt csináljak?
2014. ápr. 8. 20:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Szopod a harcifalloszt, hogy a saját szavaiddal éljek. Így jártál. Milliószor le volt írva itt is, hogy így nem veszünk telefont. Meg semmi mást sem.
2014. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mind1 bízok benne hogy igazat mondott.

Azt mondta: figyelj úgy vedd meg hogy nem tudom hogy működik e mert ő csak beszámolta de neki azt mondták hogy kilett fizetve a készülék.

Amúgy meg rendes is volt mert elvitt kivágatni a kártyámat hogy nézzem meg hogy működik e.

Amúgy meg nem is készpénzbe vettem hanem cseréltem : tablet + pókhálós y200 + 12 ezer.

2014. ápr. 8. 22:07
 7/11 A kérdező kommentje:

Írtam a vodafonnak de csak úgy adnak információt ha megmondom az ügyfélbiztonsági kódot vagy személyes adataimat melyet a készülék vásárlásakor megadtam.

DE NEM ÉN VETTEM.

2014. ápr. 8. 22:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Már feleslegesen kapálózol, meg kiabálsz itt. Vagy letiltják, vagy nem.
2014. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát persze, általában csak az első tulajdonossal állnak szóba. ez lopásnál is ilyen, ha le kell tiltanod a telefont, csak az első tulaj tudja, és ha nincs semmi papírod erről, te sose tudsz kapcsolatba lépni vele(de ez egy más téma, ügyintézéshez tartozik, lényeg, hogy csak az első tulajnak adnak ki infót minden esetben).


ami rád vonatkozik. ha nem írtatok az emberrel adás-vételit, akkor ha kiderül, hogy lopott, és megtalálják nálad, simán rád fogják verni, nem tudod bebizonyítani, hogy neked csak eladták. ha írtatok, akkor legrosszabb esetben is elkobozzák, jobb esetben senki nem fogja keresni, de le fogják tiltatni.


azért volt 25ezer, mert ha valóban lopott, akkor sürgősen túl kell adnia rajta, 1-2 nap, és ha a tulaj letiltja, már úgyse tudja úgy eladni. ezért ilyen olcsó.

2014. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bp1985 ***** válasza:
Nem véletlenül volt 25 ezer...
2014. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!