Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus L9 II vagy Sony...

LG Optimus L9 II vagy Sony Xperia L?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?

Saját tapasztalataitokat írjátok le.


Melyiknek karcolódik jobban a kijelzője?

Olvastam, hogy az L9-nek van valamilyen karcálló kijelzője, de nem Gorilla Glass.



2014. ápr. 18. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem Lg l9 2 van es hat szertem meg minden de van rajta osszesen 8 app megis sokat fagy ezeket telepitettem .facebook,facebook messenge,viber,subway surf,retrica,ask.fm,opera mini,reenger

es osztaly tarsam xperia l tobb az alkalmazas megsem fagy

2014. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 SylwerStone ***** válasza:

LG-t ajánlom

Valamivel jobb hardweresen és nem TFT panellel rendelkezik mint a Sony

2014. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most nézegetem ezt az LG L70-t is. Erről valami vélemény? Jobb választás lenne mint a másik 2? És most nem a pénzre gondolok.(fele annyi az L70)
2014. máj. 7. 13:56
 4/11 SylwerStone ***** válasza:
Hát, ha a L70-et fele annyiért meg tudod venni, akkor szerintem nem érdemes L9 2-t venned, mivel nem tud annyival többet, hogy 2x-es árat fizess érte.
2014. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Vodafonenál néztem 15.000 Ft az L70. Még olyan véleményeket nem láttam róla, hogy döntő legyen.

Az L9 II és az L is 30.000.


Az L70-nek milyen a kijelzője? mennyire karcolódik? Persze tokba fogom hordani, láttam is hozzá jó tokot. Milyen játék lenne az amit vinne? Melyik a legjobb ami nem szaggatna rajta? Néztem a felbontása nem a legjobb...

De már KitKat van rajta.

2014. máj. 8. 17:00
 6/11 SylwerStone ***** válasza:

Karcálló Gorilla Glas védi a kijelzőt, így nem lenne szabad nagyon karcolódnia.

Nem egy erőmű, de azért szerintem szépen futnak rajta a játékok.

Real Racing 3, NFS Most Wanted is biztosan futnak rajta, mert ezekkel, ennél gyengébb hardweren is játszottam

2014. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem szokott akadozni a telefon?

Vagy egyszer-kétszer megakad? Fagyni esetleg?

Most az L70-en jobban gondolkodok.

2014. máj. 10. 17:54
 8/11 SylwerStone ***** válasza:
4.0 felett már elég ritkán akad az android. Az L70-en Kit-Kat fut, ennek van jelenleg a legkisebb hardverigénye. Nem mondom, hogy lehetetlen megakasztani, de csak úgy biztosan nem fog akadni.
2014. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Akkor jó.

L70 lesz.

2014. máj. 12. 20:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Az L és az L9 II ár-érték arányban mindegyik nagyon jó, de az LG jobban megéri, hiszen alig 20 ezerrel drágább csak, viszont sokkal gyorsabb a processzora és az előlapi kamerája, jobb a kijelzője, és sokkal nagyobb az akksi kapacitása! Ráadásul az L70-nél is sokkal jobb!
2014. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!