Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás! Iphone-ra...

Telefonvásárlás! Iphone-ra gondoltam, de ki mit ajánl?

Figyelt kérdés

Ár mindegy, droid vagy ios, WP- nem érdekel!

Tippek?:)


2014. ápr. 22. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
iNew V3
2014. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jó az iOS is, jó az Android is, jó a WP8 is, csak mindegyik kicsit más és másnak ajánlott.
2014. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
IPhone szerintem a jó, mivel nagy a tárhely,gyors és jó a minősége. Tapasztalat!
2014. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Moksi, te 3 kérdéssel feljebb is ezt írtad... Szerinted csak az iPhone-nak van gigantikus tárhelye?...


Mellesleg, nem mondtad hanyas Iphone-ra gondolsz. De én a helyedbe inkább Android-ot vennék, sokkal testreszabhatóbb és nyitottab rendszerű...

2014. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha elmélyülnél a wp 8.1 világában akkor 1020


de Samu s5

2014. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Testre szabhatóság egyáltalán nem érdekel.. a mostani droidos telomon is ugyanaz a háttér van mint mikor megvettem..2éve..leginkább netezés, játékokra használnám..és én is az S5 és az 5S között gondolkozok..:\ Csak nem tom melyik a jobb?!!:\\
2014. ápr. 22. 20:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha játékra, akkor is android. Mert egy Iphone-ra nem tudsz rá varázsolni fizetős játékokat ingyen. Androidra viszont ha nincs kedved kiadni 3000Ft-ot egy szaros játékért, fogod, letöltöd a netről és rámásolod majd telepíted, és megy is.
2014. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
iphonera jelenleg milyen játékok vannak ingyen?
2014. ápr. 22. 21:02
 9/13 anonim ***** válasza:
ha 200ér veszel telefont kajakra az a szempont milyen ingyenes játékok vannak?
2014. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Játékra szerintem iPhone.

Androidos telefonom és tabletem van, imádom az Androidot, iOS-t meg személy szerint ki sem állhatom (de ettől függetlenül tudom, hogy nem szar, csak nekem nem jó), és nem vagyok nagy játékos, de ahogy néha nézegetem iOS-re több a jó játék.

De ahogy írtam nem vagyok valami nagy játékos, pláne mobilon, nincs is egyetlen játék sem letöltve se a mobilomra, se a tabletemre, így lehet nem nekem kéne véleményt nyilvánítanom ezen a téren.


iPhone-ra viszont nem nagyon fogsz tudni ingyen letölteni fizetős játékokat, szóval ha ez szempont, akkor inkább Android, de mondjuk tényleg vicces, hogy egy 200 ezer forintos telefonra van pénz, de a 200 forintos játékot (vagy ha valami komolyabb akkor max 1000 forint) megvenni nincs pénz.

2014. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!