Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás! Iphone-ra...

Telefonvásárlás! Iphone-ra gondoltam, de ki mit ajánl?

Figyelt kérdés

Ár mindegy, droid vagy ios, WP- nem érdekel!

Tippek?:)


2014. ápr. 22. 18:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jó, dobáloztok itt a 200k-val, de az nem úgy jött, hogy jajj apuci dobott annyi pénzt, összegyűjtöttem azt így megvan..és egy a játékokat elvileg bánkártyával lehet venni, na azt nem szívesen adnám meg, másrészt meg nem szívesen adnék pénzt játékért!
2014. ápr. 23. 15:31
 12/13 anonim ***** válasza:

"másrészt meg nem szívesen adnék pénzt játékért!"


Ez egyszerű, akkor nem játszol.

Egy játékot rengeteg óra elkészíteni, aztán még a fejlesztőnek fizetnie is kell, hogy felrakhassa az App Store-ba vagy a Google Play-be, ezért ő kér egy árat a játékért. Ezt vagy kifizeted, vagy ha úgy gondolod, hogy sok, vagy nem akarsz fizetni, akkor nem veszed meg.

Csak azért, mert nem fizikai formájában veszel meg valamit, már rögtön semmi gond a lopással?


Én sem fizetek szívesen játékért, ezért vagy megvárom, amíg lemegy az ára egy általam elfogadható összegre, vagy nem veszem meg.


Én sem vagyok milliomos, nekem is össze kellett spórolnom a pénzt telefonra, de ha az már megvan, akkor utána spórolhatok játékra, ha kell. Az is ott lesz örökké, nem fog elveszni, így van időd összespórolni azt a 200-1000 forintot, hamarabb is megspórolod rá a pénzt, mint telefonra, nem kell heteket/hónapokat félrerakni a pénzt.


Ha meg netről ellopod, akkor ne csodálkozz, hogy majd csak egy szar portot kapsz, mert a fejlesztő nem hajlandó normálisan megírni a játékot arra a platformra, ahol csak lopják a játékot, vagy lehet soha többet nem is ad ki újabb játékot. Aztán majd lehet a fingós meg az ilyen szar játékokkal játszani, mert normális fejlesztő nem fog neked ingyen dolgozni.


Ha meg nem akarsz fizetni a játékért, akkor még mindig vannak ingyenes játékok, pl. Androidra ezek a top legjobb ingyenesek: [link]


Csak azért, mert kényelmesebb valamit ingyen lelopni netről, még nem feltétlen kéne azt csinálni.

2014. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Most ugye androidos telefonom van. Itt is van számtalan olyan játék ami ingyenes! Ha ios-re csak fele ennyi van nekem az elég..1-2játék ha unatkozok!

Annyi azért van ingyen, nem?

Pl teple run?!

2014. ápr. 23. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!