Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidos telefonomon...

Az androidos telefonomon frissítettem a Vibert én nem működik de addig még nem frissítettem addig működött ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Minden nap használtam a Viber-t ezért sürgős lenne addig minden nagyon jól működöt de most hogy lefrissítettem már rá megyek és bejön egy fekete kép után 3-4 másodperc és ki lép de nem ír ki hibát semmit. Ez mitől lehet???????????????

előre is köszi !


2014. ápr. 26. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ez sajnos minden androidos telefonnal így van előbb-utóbb, mert az újabb alkalmazások már több vasat kívánnak. Keress a neten korábbi viber frissítést, szedd le, tedd át telóra, és az jó lesz elvileg
2014. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok köszi akkor meg próbálom úgy
2014. ápr. 27. 14:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi csak nem nagyon találom és tudnál adni nekem egy linket köszi!
2014. ápr. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!