Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia telefonról, hogy...

Sony Xperia telefonról, hogy lehet ezeket törölni?

Figyelt kérdés

Ezeket az alkalmazásokat: Claro, ClaroClube, iVideos, iJogos, iJogosHD, N.A.V.O., iApps, iTones, MSNGR, Portal Claro, Ides, iCralo, iTV

Ezeket akármilyen programot próbálok (CleanMaster, es file explorer, root uninnstaller) egyszerűten nem tudom leszedni....

Tud valaki valami megoldást ?



2014. ápr. 26. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Flashtoollal rakd fel a gyári ftf-et
2014. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hányszor fogod még ezt kiírni? Fogalmam sincs hogy kerültek oda. Sus-sal rakd újra a rendszert, más ötletem nincs.
2014. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Flashtool-al vagy Sony Update Service-el telepítsd újra ahogy már előttem írták. Ha nincs rootolva, nem fogod tudni eltávolítani egyiket sem.
2014. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy gyári visszaállitást.
2014. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mert lehet bele van "égetve" a ROM mint a tetves Telekomos appok az Androidos romokba.


Azt nem fogod tudni leszedni, mert speciálisan a szolgáltatónak megírt ROM szoftver van a telefonon, amibe bele van téve alapból pár haszontalan xar program.


Leszedni úgy tudod - ha le lehet - hogy hosszan nyomod a home gombot ház ikon és a feladatkezelőben - task manager - az alkalmazásoknál Applications - és rámész a programra és ha ott az Uninstall törlés gomb akkor leszeded. Ha nincs akkor nem tudsz mit csinálni.


Ha gyárira vissza akarod állítani a telefont akkor itt egy angol nyelvű leírás


[link]



Sony PC Companiont letöltöd és azzal nullára gyárira visszaállítod a telefont. Mentést csinálj előtte mindenről. névjegy üzenetek stb.


A képek segíthetnek miket kell megnyomni a szoftverben.

2014. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Már megcsináltam a gyári visszaállítást és ugyan úgy ott vannak.

Egyik alkalmazás se volt rajta, ma lett visszahozva a szerelőtől és ő tette rá , előtte biztos hogy nem voltak fenn.

Ha nem sikerül leszedni hétfőn visszavisszük, hogy szedje le.

2014. ápr. 26. 22:30
 7/17 anonim ***** válasza:

Ne gyári beállításokat csinálj, nem ér semmit. Gyárilag rajtavoltak, tehát ha gyári állapotra állítod vissza, ugyanúgy ott lesznek. Valami gagyi rom lehet telepítve, ennyi i (Apple) cuccut egyik normális gyártó sem tesz a szoftverbe alapból. Szerintem még a kinézete is Apple.

Sony Update Service, újratelepítés. Ennyit kellene tenned, mindössze 10 percedbe kerül.

2014. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7 megcsinálta, azt írta A telefon már rendelkezik a legujabb szoftverrel.

Azért köszönöm.

2014. ápr. 26. 23:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Attól még van olyan lehetőség, hogy újratelepítés, nem? Gondolom zárt a bootloader így csak a gyári rendszerre alapuló romok mennek fel. A fent lévő rom pedig a legfrissebb gyárira alapul, ezért az üzenet.
2014. ápr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nincs olyan lehetőség
2014. ápr. 27. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!