Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia telefonról, hogy...

Sony Xperia telefonról, hogy lehet ezeket törölni?

Figyelt kérdés

Ezeket az alkalmazásokat: Claro, ClaroClube, iVideos, iJogos, iJogosHD, N.A.V.O., iApps, iTones, MSNGR, Portal Claro, Ides, iCralo, iTV

Ezeket akármilyen programot próbálok (CleanMaster, es file explorer, root uninnstaller) egyszerűten nem tudom leszedni....

Tud valaki valami megoldást ?



2014. ápr. 26. 21:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az ki van zárva. De ha mégis, akkor Flashtool. Régebben néhány embernek netes távvezérléssel frissítettem a telefonját, ha gondolod írj privátban, aztán meglátjuk.

Pontosan milyen Xperia? Honnan vetted?

2014. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

amikor elindítom a sony update services-t akkor ez jön be: kepfeltoltes.hu/140427/cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

nem tudom hol van olyan hogy újratelepítés, lehet én nézek be valamit

xperia j , telenor

2014. ápr. 27. 14:41
 13/17 anonim ***** válasza:
Tovább kellene kattintgatni. Előkészíteni amit kér, balra lent elfogadni, majd az indítás gombra kattintani. Telefont kiválasztani majd mikor kéri, a hangerő le gombot nyomvatartva csatlakoztatni, pontosan ír mindent.
2014. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
megcsináltam, vagy ötször és mindig azt írja hogy a telefon már rendelkezik a legujabb szoftverrel
2014. ápr. 27. 15:00
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem létezik, hogy nincs ott egy frissítés akkor is, újratelepítés stb. opció. Használtam már a programot, lennie kell!
2014. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Lenne de addig el se enged jutni.

Ezt megcsinálom: [link]

És utánna kiírja ezt: [link]

2014. ápr. 27. 15:18
 17/17 anonim ***** válasza:

Így már érthető. Telenoros, azért csinálja ezt.

Flashtool innen:

[link]

ROM meg innen: [link]

Leírás meg mondjuk ez, 1 és 2 pontokat hagyd ki. A 3-as pontban a driver telepítésénél az Xperia J-t válaszd ki.

[link]

Ha bonyolultnak tűnik, mint előbb írtam, távvezérléssel megcsinálhatom.

2014. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!