Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet feltörni 1 micro...

Hogyan lehet feltörni 1 micro SD memoria kártya jelszavát?

Figyelt kérdés
Tele van számomra hasznos dolgokkal, semmiképpen nem akarom leformázni és a jelszót sajnos elfelejtettem... ilyen az élet? eldobhatom? vagy van vmi megoldás??? pls segítsetek :S
2009. dec. 25. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivan loptál 1 kártyát és jelszó van rajta?
2009. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem loptam bocs.

csak simán elfelejtettem a jelszavamat... és szeretném még a képeimet látni. ember vagyok követhetek el hibákat...

2009. dec. 25. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem buktad probáld meg berakni a laptopba ha van kártyaolvasó benne hátha nem kéri a jelszót
2010. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
úgyse nagyon engedi, sőt másfajta telóval se...
2010. ápr. 2. 20:40
 5/6 anonim válasza:
Ugyan ez volt a gondom! Próbálkoztam a feleségem gépén, gondolva win a win-nel nem lesz ez nehéz! Nem sikerült! Végső elkeseredettségemben átraktam az én gépembe amin Ubuntu van! Láss csodát minden akodáj nélkül látott rajta mindent, másolhattam, törölhettem! Megmenekült minden adat a formázástól!
2010. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Patrik Villant válasza:
tehát a kartyanak vege ??
2012. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!