Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelót vegyek?

Milyen okostelót vegyek?

Figyelt kérdés
Max 300k! Apple iPhone 5S vagy Samsung Galaxy S5?
2014. máj. 5. 15:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nemazért mert drága, van rá csak kicsit hülyeségnek tartom hogy 220k nál kezdődik az iphone ára és a hardvere rohadt gyenge az s5 höz kepest, ráadásul még az s5 olcsóbb is.
2014. máj. 5. 19:17
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem gyengébb!! Ne csak a magok számát nézd, mert a teljesítmény nem attól függ. Androidon belül is van olyan, hogy egy kétmagos erősebb egy négymagos telónál.
2014. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
"nem ips" ezzel arra célzol hogy az iphone fakó?
2014. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem, nem ezt mondtam! Csak azt hogy az IPS nek sokkal szebb képe van! És a felbontása is nem a legjobb az iphonenak, az s5 nek 1920x1080. Napsütésben melyiknek olvashatób a kijelzője?
2014. máj. 5. 21:42
 15/19 A kérdező kommentje:
am az iPhone 5S-nek az alján, vagy a tetején van a 3,5mm jack dugóhely?
2014. máj. 5. 22:40
 16/19 anonim ***** válasza:
a samu kijelzője túlszaturált, nagyon élénk. van, akinek ez bejön, én inkább az élethű színeket szeretem. az iphone kijelzője viszont a legtermészetesebb színeket adja. innentől kezdve akármi lehetne, tőlem akár tft is, amíg az a legjobb. nekem ipad 4 van, tehát nem csak a levegőbe beszélek, hanem tapasztalat. mint ahogy az is, hogy az üvege tükröződik, ezért a napon max fényerőre kell állítani hogy jól látszódjon.
2014. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nem a felbontás nagysága számít, hanem a pixelsűrűség. azaz ha egy k urva nagy péklapát tableten van 1980x1020 pixel, egy 4 colos telefonon meg 1200x700 (csak hasraütés szerűen írtam a számokat) akkor a teló képe lesz az élesebb, mert egy négyzetcentire több pixel jut, vagyis nagyobb a pixelsűrűsége.
2014. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 lustig ***** válasza:

Nem értem miért kell egy telefonra 200-300 ezret költeni. A laptopom került 190be, és én már ezt is átlag felettinek tartom. Miért nem elég egy 120 ezres telefon?


Szerintem az ujjlenyomat leolvasó, és a pulzus mérő fölösleges dolog, és egy s4 nem lassabb egy s5nél. Az iphone 5s is csak az ujjlenyomat leolvasóval tudd többet az 5-nél, meg h 64bites a processzora van, amit még egyik alkalmazás sem tud kihasználni kb.

Nem akarok senkinek se beszólni, csak nem értem.

peace&love

2014. máj. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én se adnék ki 200 ezret, max 140-150-et, de azért van (van?) értelme, mert ez a legújabb, azaz még négy év múlva se fog elavulni. de ha megvesz egy középkategóriásat kicsit olcsóbban, akkor azt már egy-két év múlva cserélheti és mégegyszer kiad érte ugyanannyit. Tehát ha hosszú távra akarja megvenni, akkor jobban megéri a drágább.
2014. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!