Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ha veszek az s3...

Szerintetek ha veszek az s3 mini-m hez egy sony fejhallgatót akkor hangos lesz?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek van egy sony fejhallgatója de sajnos az ő telenor st mini-jén halk volt de egy másik htc-n meg hangos volt. Na szóval az én s3 minimen hangos lenne mert félek hogy megveszem és halk lesz elég gagyi a telóm és nem tudom hogy jó lenne e.
2014. máj. 13. 16:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Panasonic fülest vegyél, az jó hangos.


Ilyen félét: [link]

2014. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ember te nem tudsz olvasni? fejhallgatót írtam nem fülhallgatót pl ilyen a fejhallgató ha még nem láttál ilyet: [link]
2014. máj. 13. 16:56
 3/29 anonim ***** válasza:

Jól van, f#szt kell flegmázni? Tévedni emberi dolog.


[link]

2014. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Amugy sem ez volt a kérdés.(de mindegy haggyuk)
2014. máj. 13. 19:39
 5/29 anonim ***** válasza:
Jól fog szólni! Nekem is Samsung telefonom van (bár nekem S4) és hozzá Sony fülhallgatóm és nagyon jól szól! :)
2014. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Jaj, erre én is elírom. Nekem is Sony fejhallgatóm van és jól szól. Félreírtam, mert a fülhallgatóm Sennheiser.
2014. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Belinkeltem azt a kxrva Sony fülest, mert azzal jól fog szólni, mivel nekem is Samsungom van, és ilyen fülesem. Jól szól!


Így már megfelel?

2014. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hát remélem tényleg jól szól majd ezen a kukába való s3 minin
2014. máj. 13. 19:57
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem kukába való az, karban kéne tartani és egyből jobb lenne.
2014. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Jaj istenem belinkelted a sony fülest?hogy oda ne rohanjak!Senki nem kért meg rá hogy linkeljél itt akármit is mert nem az volt a kérdés.Amugy már kinéztem a fülesemet ugyhogy nem kell semmijen link.
2014. máj. 13. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!